23.03.2019 09:59

"Supernatural" zakończy się po 15. sezonie. Obsada zareagowała na wiadomość

Nadchodzi koniec przygód Deana i Sama Winchesterów. Sezon 15 będzie ostatnim, w którym zobaczymy przygody nieustraszonych braci. Produkcja zadebiutowała w 2005 roku i po 15 latach zniknie z anteny CW.

Supernatural - Sam i Dean
foto: kadr z serialu Supernatural

Telewizja CW poinformowała 22 marca 2019 roku, że "Supernatural" dobiega końca. W informacji prasowej mogliśmy przeczytać, że produkcja serialu zostanie zakończona po 15. sezonie. Jak nietrudno się domyślić, wiadomość ta nie zachwyciła ani fanów, ani twórców produkcji, dla których saga o Winchesterach mogłaby jeszcze trwać latami. Niestety, "Supernatural" zakończy żywot po 15 latach na antenie. 

Supernatural skończy się po 15. sezonie

Odtwórcy głównych ról, czyli Jared Padalecki, Jensen Ackles i Misha Collins nie kryli swojego wzruszenia, gdy zaczęli opowiadać o anulacji na łamach swoich mediów społecznościowych. Padalecki poprosił fanów na Twitterze, by ci mu wybaczyli za płacz, natomiast twórca "Supernatural" Eric Kripke określił wszystkich zaangażowanych w program "rodziną":

Dean, Scooby i Kudłaty
Dean, Scooby i Kudłaty
Przeczytaj także Dean i Sam dołączają do Scooby'ego i spółki w nowych klipach ze „ScoobyNatural”

Padalecki udostępnił też na swoim Instagramie archiwalne zdjęcie z czasów 1. sezonu "Supernatural", na którym widzimy młodziutkich głównych bohaterów serialu. Aktor powtórzył praktycznie ten sam emocjonalny komunikat, co w powyższym wideo, ponownie zaznaczając, że płacze z powodu końca tej niebywałej przygody:

"

Droga rodzino "Supernatural", Jensen Ackles i ja z 1. sezonu chcemy wam powiedzieć, że przyszłoroczny 15. sezon będzie ostatnią serią serialu. Jestem niesamowicie wdzięczny za rodzinę, którą udało nam się zbudować i nie potrafię nawet wyrazić, jak bardzo dziękuję za to, że z nami jesteście. Przy okazji piszę przez łzy, więc wybaczcie mi, proszę. Do zobaczenia. #WinchesterowieNigdyNieUmierają  "

Supernatural - kiedy finał 14. sezonu?

Wczesne doniesienia sugerują, że ostatni sezon "Supernatural" będzie trwał 20 odcinków. To spora różnica w porównaniu do innego programu CW, czyli "Arrowa", który doczeka się 10 epizodów w swojej ostatniej serii. Na razie długość 15. sezonu przygód Winchesterów jest jednak niepotwierdzona. Obecnie emitowany jest jeszcze 14. sezon "Supernatural". Finałowy odcinek tej serii zostanie wyemitowany w USA 25 kwietnia 2019 roku.

Uważacie, że to dobry pomysł?

Kamil Kacperski
Tagi: Seriale Supernatural