06.07.2020 12:28

Świetna wieść dla fanów "Grosza daj Wiedźminowi" - w 2. sezonie Jaskier będzie śpiewał częściej

Tęsknicie za melodyjnym głosem Jaskra? W 2. sezonie usłyszycie go znacznie częściej.  

Foto: materiały prasowe Netflix
Foto: materiały prasowe Netflix

Choć od premiery netfliksowego "Wiedźmina" minęło już przeszło pół roku, wielu z nas wciąż nuci pod nosem "Grosza daj Wiedźminowi". Chwytliwa piosenka w wykonaniu serialowego Jaskra stała się tak wielkim hitem, że polscy fani domagali się nawet występu barda podczas Open'er Festival

"Wiedźmin" - w 2. sezonie Jaskier będzie śpiewał częściej

Showrunnerka serialu zauważyła potencjał drzemiący w uzdolnionym bohaterze i postanowiła kuć żelazo póki gorące. W efekcie nachodzący sezon dostarczy nam znacznie więcej pieśni w wykonaniu Jaskra. Miejmy nadzieję, że o takim potencjale, jak pierwszosezonowy hit.  

"

Joey [aktor wcielający się w rolę Jaskra - przyp. red.] to niesamowity piosenkarz. Chcemy, żeby śpiewał tak często, jak to tylko możliwe. Idea narracji jest naprawdę ważna w "Wiedźminie". Podobnie jak to, kto opowiada różne historie. Dlatego na pewno będziemy to dalej robić. "

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami Lauren Schmidt Hissrich, w 2. sezonie lepiej poznamy serialowych antagonistów i zobaczymy przemianę Ciri. Całość ma mieć również bardziej linearną oś fabularną.

Posłuchajcie najpiękniejszej wersji "Toss A Coin To Your Witcher" w historii [WIDEO]
Posłuchajcie najpiękniejszej wersji "Toss A Coin To Your Witcher" w historii [WIDEO]
Przeczytaj także Posłuchajcie najpiękniejszej wersji "Toss A Coin To Your Witcher" w historii [WIDEO]
Tagi: News Seriale Wiedźmin Netflix