Sztuciek zadaje ważne pytania w pierwszym zwiastunie serialu "Toy Story"

31.10.2019 09:03
Sztuciek zadaje ważne pytania w pierwszym zwiastunie serialu "Toy Story" Fot. kadr z serialu Forky Asks a Question

W sieci pojawił się pierwszy zwiastun serialu "Forky Asks a Question", który jest spin-offem "Toy Story". Produkcja trafi niedługo na platformę Disney+.

Chociaż seria filmów "Toy Story" dobiegła końca wraz z premierą czwartej części, żywe zabawki powrócą w krótkometrażowych serialach studia Pixar, które trafią na platformę Disney+. Pierwszy z nich zatytułowany "Forky Asks a Question" otrzymał zwiastun. O czym opowie urocza produkcja?

"Forky Asks a Question" - serial "Toy Story" na Disney+

Przedstawiciele nadchodzącego serwisu streamingowego zaprezentowali pierwszą zapowiedź produkcji skierowanej do najmłodszych widzów oraz wszystkich dorosłych, którzy wychowywali się na przygodach Chudego, Buzza Astrala, Rexa, Pana Bulwy, Jessie czy Cienkiego. Jak prezentuje się "Forky Asks a Question"?

Jak widać, każdy z 10 odcinków będzie skonstruowany w podobny sposób. Głównym bohaterem jest tytułowy Sztuciek - postać zaprezentowana po raz pierwszy w "Toy Story 4". Jest to zabawka stworzona przez Molly podczas zajęć w szkole. Z racji tego, że nie jest typową zabawką, ma zupełnie inne spojrzenie na świat. Niektóre zjawiska napawają go dziecięcą ciekawością, dlatego w każdym odcinku będzie zadawał trudne pytania drugoplanowym bohaterom serii "Toy Story". W serialu powrócą aktorzy głosowi znani z dużego ekranu.

Przeczytaj także

Produkcja zadebiutuje na Disney+ już 12 listopada 2019 roku - tego samego dnia, kiedy wystartuje nowa platforma. Na razie nie wiadomo, kiedy serwis będzie dostępny w Polsce.

Przeczytaj także

Disney+ - zapowiedzi produkcji studia Pixar

To jednak nie koniec nowości od Pixar. Studio zaprezentowało zwiastun wszystkich produkcji, które trafią na Disney+.

Abonenci platformy będą mieli okazję obejrzeć takie filmy jak "Toy Story", "Potwory i spółka", "Gdzie jest Nemo?", "Wall-e", "Merida Waleczna", "W głowie się nie mieści", "Iniemamocni", "Dobry dinozaur", "Auta", "Ratatuj", "Odlot", wszystkie krótkometrażówki Pixara oraz zupełnie nowe produkcje.

Przeczytaj także

Zobacz też: Disney+: lista wszystkich filmów i seriali, które trafią na platformę streamingową

Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.