27.02.2020 16:13

TVN zrealizuje serial na podstawie książki Katarzyny Bondy

Katarzyna Bonda zdradziła za pośrednictwem swoich social mediów, że jedna z jej książek stanie się serialem. Która powieść pisarki zostanie zekranizowana?

Katarzyna Bonda
foto: ADAM JANKOWSKI/REPORTER

Katarzyna Bonda to w tej chwili jedna z najbardziej poczytnych autorek w Polsce. Jej książki cieszą się ogromnym zainteresowaniem czytelników i szybko znikają z półek księgarni, chociaż statystyki są nieubłagane i podkreślają, że Polacy rzadko sięgają po lekturę. Autorka od lat przyznawała, że interesuje ją nakręcenie serialu na podstawie swoich dzieł. Najwyraźniej wkrótce pomysł stanie się faktem.

TVN nakręci serial na podstawie książki Bondy

Pisarka podzieliła się z fanami bardzo dobrą wiadomością. Umieściła na swoim Instagramie grafikę z informacją: "Nowy serial na podstawie bestsellerów Katarzyny Bondy". 

Foto: Shutterstock
Foto: Shutterstock
Przeczytaj także Netflix - nowości na marzec 2020. Co zawita na platformie?

Bonda zdradziła, że produkcją serialu zajmie się TVN, a ona nie może doczekać się tej współpracy. Poprosiła również fanów o opinię na temat nowego projektu. Na razie szczegóły dotyczące produkcji są tajemnicą. Nie wiemy nawet, która z powieści zostanie zekranizowana. Jednak czujne oko fanów zauważyło, że tytuł wybranej na serial książki może zdradzać tajemniczy gif z Instagrama.

Na ruchomej fotografii widzimy Bondę otoczoną lampionami. Może to oznaczać, że serial powstanie na podstawie właśnie pozycji zatytułowanej "Lampiony". Wspomniany kryminał jest częścią serii "Cztery żywioły". Produkcja ma ukazać się jeszcze w tym roku. 

Zobacz też: Koreański zespół BTS wykonał piosenkę z czołówki "Przyjaciół". Wyszło... średnio 

Tagi: Seriale polskie filmy