Taika Waititi świętował Dzień Ojca z Baby Yodą. Zobaczcie urocze zdjęcie

22.06.2020 11:34
Taika Waititi świętował Dzień Ojca z Baby Yodą. Zobaczcie urocze zdjęcie Fot. Rachel Luna/Getty AFP/East News

W niedzielę 21 czerwca był Międzynarodowy Dzień Ojca. Chociaż my będziemy go świętowali dopiero 23 czerwca, to social media zalały wpisy gwiazd, które dziękowały swoim ojcom za wszystko. Jak zwykle, najlepszym postem podzielił się Taika Waititi.

Waititi postanowił bowiem złożyć życzenia nie tylko swojemu prawdziwemu ojcu, dzieląc się zdjęciem sprzed lat, ale także samemu sobie. W końcu też jest tatuśkiem, ale jego dzieciaki są jeszcze za małe, by korzystać z mediów społecznościowych, więc oczywiście nie mogą mu złożyć życzeń publicznie. Nowozelandzki reżyser postanowił wziąć sprawy w swoje ręce i napisał post, w którym pochwalił się, że "kocha wszystkie swoje dzieci".

Taika Waititi świętował Dzień Ojca z Baby Yodą

Jednak w typowy dla siebie sposób nie udostępnił zdjęcia ze swoimi prawdziwymi dziećmi. Nie, nie, to by było za proste. Reżyser podzielił się za to fotką z planu "The Mandaloriana", na której trzyma w rękach Baby Yodę. Zobaczcie urocze zdjęcie:

Przeczytaj także

Waititi był reżyserem finałowego odcinka "The Mandaloriana", a także udzielał głosu robotowi IG-11, który pojawił się w kilku odcinkach pierwszego sezonu serialu. Miał więc sporo do czynienia z Baby Yodą, co zapewne spowodowało połączenie emocjonalne z kukiełką i wywołało w Waititim "instynkt tacierzyński".

Niestety, Waititi nie znalazł się w grupie reżyserów 2. sezonu "The Mandaloriana". Jednak skoro grał droida, to istnieje duża szansa, że jego postać w jakiś sposób powróci w nowych epizodach popularnego serialu. Te mają zadebiutować już jesienią tego roku na Disney+.

Przeczytaj także
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.