Taika Waititi zagra Czarnobrodego w nowym serialu komediowym o piratach od HBO

04.05.2021 15:24
Taika Waititi zagra Czarnobrodego w nowym serialu komediowym o piratach od HBO Fot. Rachel Luna/Getty AFP/East News

Taika Waititi został wybrany do roli Czarnobrodego w nadchodzącym serialu komediowym od HBO Max, który nosi tytuł "Our Flag Means Death".

Taika Waititi zagra legendarnego pirata w serialu HBO

Jak podaje Variety, Waititi zagra legendarnego pirata Czarnobrodego w nadchodzącym serialu "Our Flag Means Death". Główną rolę zagra Rhys Darby, który pracował z Waititim przy "Flight of the Conchords" oraz przy filmie "Co robimy w ukryciu" (Darby grał w obydwóch produkcjach, natomiast Waititi był scenarzystą, reżyserem i producentem projektów).

Polecamy

Scenarzystą, twórcą i producentem nadchodzącego serialu "Our Flag Means Death" jest David Jenkins. Projekt został zamówiony we wrześniu 2020 roku przez HBO Max, a Waititi, Garrett Basch i Dan Galsted będą producentami wykonawczymi serialu.

Serial jest inspirowany prawdziwymi przygodami niejakiego Stede'a Bonneta (Rhys Darby), zamożnego arystokraty, który odpuścił sobie życie w luksusach, aby zostać piratem.

Polecamy

Jenkins skomentował wybranie Waititiego do roli Czarnobrodego w oficjalnym oświadczeniu:

Nasz Czarnobrody jest legendą, kochankiem, wojownikiem, taktycznym geniuszem, poetą i prawdopodobnie klinicznie szalony. Istnieje tylko jedna osoba, która mogłaby zagrać naszego Czarnobrodego. Jesteśmy dumni, że zgodził się przywdziać brodę.

Waititi pracuje obecnie przy "Thor: Love and Thunder". Film ma zadebiutować w maju 2022 roku.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.