Tajemniczy teaser "The Walking Dead" zapowiada nowe odcinki serialu

14.01.2021 11:34
Norman Reedus (Daryl) - The Walking Dead - kadr z serialu Fot. LFI/Avalon.red/REPORTER

10. sezon "The Walking Dead" jeszcze nie dobiegł końca. Widzowie serialu czekają na premierę dodatkowych odcinków. W sieci pojawiła się tajemnicza zapowiedź dalszych przygód grupy ocalałych z apokalipsy zombie.

Serial "The Walking Dead" powoli zbliża się do końca. Zanim jednak zobaczymy finałowy sezon, czeka nas kilka odcinków dodatkowych sezonu numer 10. Twórcy produkcji zaprezentowali zapowiedź bonusowych epizodów.

"The Walking Dead" sezon 10C- zapowiedź dodatkowych odcinków

Pandemia koronawirusa sprawiła, że fani serialu "The Walking Dead" zobaczą niebawem sześć dodatkowych odcinków historii o walczących z zombie ocalałych bohaterów. Początkowo 10. sezon hitu AMC miał zakończyć się na 16 odcinkach. Opóźnienia produkcyjne sprawiły jednak, że twórcy postanowili sprezentować widzom mały bonus.

Polecamy

W sieci pojawił się trzydziestosekundowy teaser dodatkowych sześciu odcinków "The Walking Dead". Widzimy w nim głównych bohaterów oraz słyszymy ich wypowiedzi, sugerujące, czego będzie dotyczyła każda z zaprezentowanych w lutym 2021 historii.

W trzeciej części 10. sezonu serialu zobaczymy między innymi reperkusje zakończonej ostatnio wojny z Szeptaczami. Dodatkowe odcinki rzucą również nowe światło na przeszłość kilku głównych bohaterów produkcji, między innymi na granego przez Jeffreya Deana Morgana Negana. Fani "The Walking Dead" mają więc na co czekać.

Polecamy

"The Walking Dead" sezon 10C - kiedy premiera dodatkowych odcinków?

Wydarzenia zaprezentowane w nadchodzących sześciu odcinkach będą poprzedzać zakończenie serialu, które nadejdzie wraz z 11. sezonem "The Walking Dead". Premiera pierwszego z nich została zaplanowana na 28 lutego 2021 roku. Koniec "The Walking Dead" nie oznacza jednak całkowitego pożegnania się z ocalałymi z apokalipsy zombie. W planach jest już kilka spin-offów, między innymi serial o Daryli i Carol Peletier.

Polecamy
Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.