Tak będzie wyglądał Jaime Lannister w ostatnim sezonie „Gry o tron”

Sergiusz Kurczuk
28.03.2018 12:54
Tak będzie wyglądał Jaime Lannister w ostatnim sezonie „Gry o tron” Fot. REX/Shutterstock/East News

W 8. sezonie „Gry o tron” zawsze piękny i gładki ogolony Jaime Lannister zaprezentuje nowy wygląd. 

Jeśli porównać by „Grę o tron” do animacji DisneyaNikolaj Coster-Waldau mógłby wcielać się w rolę przystojnych książąt, skradających serca pięknym królewnom. Zawsze gładko ogolony z nienaganną fryzurą Jaime Lannister w finale serialu HBO przejdzie sporą metamorfozę. Podczas gali Złotych Globów 2018, aktor pojawił się w otoczeniu dwóch koleżanek z obsady „Gry o tron” - Emilii Clarke oraz Gwendoline Christie. Jednak uwagę zgromadzonych przykuł nowy wizerunek Coster-Waldau. Fani zaczęli się zastanawiać, czy brat Cersei w ostatnim sezonie serialu będzie miał brodę. W końcu od jakiegoś czasu trwają zdjęcia do 8. sezonu

„Grę o tron” sezon 8. - Jaime Lannister będzie brodaczem?

Aktor został zapytany o nowy image swojej postaci przez serwis ShortList. Coster-Waldau skomentował metamorfozy bohatera na przestrzeni lat. Fani dobrze wiedzą, że to nie pierwsza tego typu zmiana w wizerunku Jaimego. Podczas odpowiedzi nie zabrakło oczywiście żarcików ze strony gwiazdy HBO

Kręcę ostatni sezon „Gry o tron”. Ogólnie mówiąc, nie jestem jakoś super owłosiony, ale mam brodę i wąsy. Możecie mi mówić Hairy Styles. Należało mu się strzyżenie. Szczególnie po dwóch sezonach ciągania po błocie. Postać bardzo się zmieniła, więc nowa fryzura jest sposobem, by to zasygnalizować.

Jaime znowu wraca do zarostu. Wygląda na to, że nie tylko Kapitan Ameryka dołączy do klubu drwali. Być może Lannister będzie miał fryzurę na Thora, który ostatnimi czasy też sporo przeżył, co odbiło się na jego wyglądzie. Z klubu aktorów z zarostem wypadł niedawno Henry Cavill, który z żalem w sercu pożegnał się ze swoimi sławetnymi wąsami. Na YouTube pojawiła się kompilacja, ukazująca metamorfozy brata Cersei.

Brodatego Jaimego zobaczymy dopiero w roku 2019. Twórcy serialu do tej pory nie potwierdzili dokładnej daty premiery pierwszego odcinka finałowego sezonu „Gry o tron”. Musimy uzbroić się w cierpliwość i liczyć, że w materiałach promujących adaptację sagi George'a R.R. Martina pojawi się fotka przedstawiająca odmienionego Lannistera. 

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.