Tak będzie wyglądał Spider-Man w nowym filmie animowanym Sony. Zobacz zwiastun „Spider-Man: Into the Spider-Verse”

Sergiusz Kurczuk
11.12.2017 10:39
Tak będzie wyglądał Spider-Man w nowym filmie animowanym Sony. Zobacz zwiastun „Spider-Man: Into the Spider-Verse” Fot. kadr z filmu Spider-Man: Into the Spider-Verse

Studio Sony zaprezentowało pierwszy zwiastun nadchodzącego filmu animowanego „Spider-Man: Into the Spider-Verse”. W trailerze widzimy, jak będzie prezentował się Miles Morales.

Brazylijski Comic Con w Sao Paolo przyniósł wiele informacji na temat przyszłych filmów o superbohaterach ze świata Marvel Comics. W roku 2018 zobaczymy nie tylko kolejne produkcje Marvel Studios („Avengers: Infinity War” i „Black Panther”) oraz 20th Century Fox („Deadpool 2”, „New Mutants” i „X-Men: Dark Phoenix”), ale także kilka seriali i pełnometrażowych filmów animowanych. Jednym z nich jest produkowany przez Sony „Spider-Man: Into the Spider-Verse”. W sieci pojawił się pierwszy zwiastun, który przedstawia nastoletnią wersję herosa o pajęczych mocach. Chodzi o Milesa Moralesa. 

Miles Morales zadebiutował na łamach komiksów w 2011 roku i został Spider-Manem po śmierci Petera Parkera z alternatywnego świata znanego jako Ulitmate Universe. Z czasem chłopak pojawił się na łamach komiksów dziejących się w kanonicznej rzeczywistości. Stało się to podczas eventu Spider Verse z 2014 roku. Podczas tego wydarzenia pojawiły się wszystkie wersje Spider-Mana i połączyły siły, walcząc z upiornym Morlunem. Film studia Sony ma być adaptacją serii komiksów. Jednym z głównych bohaterów będzie właśnie Miles Morales, który obecnie cieszy się dużą popularnością wśród fanów Marvela i działa równelegle do klasycznego Spidy'ego. W „Spider-Man: Homecoming” pojawiło się kilka odniesień do tej postaci, więc być może niedługo Morales wystąpi również w świecie MCU.

Spider Verse Fot. foto: materiał promocyjny

Produkcją animacji „Spider-Man: Into the Spider-Verse” zajmą się Christopher Miller i Phil Lord - niedoszli reżyserzy filmu o Hanie Solo. Ostatni z filmowców jest również scenarzystą historii o Spider-Manach. Głosu Milesowi Moralesowi użyczy Shameik Moore. Reżyserią zajmą się natomiast Bob Persichetti, Peter Ramsey i Rodney Rothman. O filmie na podstawie eventu Spider Verse mówiono już w roku 2015. Pierwotnie datę premiery wyznaczono na połowę roku 2018, ale na Sao Paolo Comic Con potwierdzono, że film zobaczymy 14 grudnia 2018. 

 

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.