"Gra o tron": Tatuaż Sophie Turner zdradził zakończenie serialu na rok przed premierą

21.05.2019 12:06
Sansa Gra o tron|undefined Fot. kadr z serialu

Sophie Turner zdradziła zakończenie nowego sezonu "Gry o tron" w czerwcu 2018 roku. Oczywiście jest to duża hiperbola, ale tatuaż Turner był faktycznie spoilerem.

Sophie Turner w 2018 roku zrobiła sobie tatuaż inspirowany "Grą o tron", który przedstawiał herb rodziny Starków (wilkora) z hasłem familii, czyli "stado przetrwa" (w oryginale brzmi on "the pack survives"). Zdjęciem dzieła na Instagramie podzieliła się tatuażystka aktorki, Lauren Winzer. Artystka udostępniła je w czerwcu 2018 roku, prawie rok przed premierą 8. sezonu popularnego serialu HBO. Fani serialu skomentowali zdjęcie i wytknęli, że aktorka zdradziła zakończenie przygód Starków zanim ktokolwiek o tym wiedział. 

Gra o tron - Sophie Turner zdradziła zakończenie na rok przed premierą 8. sezonu

Zobaczcie zdjęcie tatuażu Sophie Turner, który przedstawia herb domu Stark:

Przypomnijmy, że "stado" naprawdę przetrwało - Sansa została obwołana Królową Północy, Arya wybrała się w podróż na zachód od Westeros w kierunku nieznanych wód i kontynentów, natomiast Bran stał się nowym władcą 6 królestw i zasiadł na Żelaznym Tronie (a właściwie na tym, co po nim zostało). 

Przeczytaj także

Aktorka skomentowała swój nowy tatuaż w rozmowie z Jamesem Cordenem podczas jego programu telewizyjnego. Wówczas zaprzeczyła, żeby to była jakakolwiek wskazówka dotycząca 8. sezonu "Gry o tron". Z perspektywy czasu wiemy jednak, że Turner nieco naciągnęła prawdę:

Tak, nawet jak sobie robiłam ten tatuaż, to ludzie mówili mi, że to głupi pomysł. Twierdzili, że to wygląda jakbym zdradzała, co się dzieje w nowych odcinkach. Ale tak nie jest - to tylko cytat z 7. sezonu. Wszyscy myślą, że stado przetrwa, ale to po prostu dobre motto. 

Ostatni odcinek "Gry o tron" w historii pojawił się na antenie HBO 20 maja 2019 roku. Na szczęście w produkcji jest już pierwszy spin-off serialu, który opowie historię Westeros na tysiące lat przed wydarzeniami z zakończonej niedawno produkcji. Data premiery niezatytułowanego spin-offu pozostaje nieznana.

Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.