Teaser 2. sezonu "Mindhuntera", a w nim pierwsze spojrzenie na Charlesa Mansona

30.07.2019 11:50
Teaser 2. sezonu "Mindhuntera", a w nim pierwsze spojrzenie na Charlesa Mansona Fot. kadr ze zwiastuna 2. sezonu "Mindhuntera"

Netflix podzielił się pierwszą zapowiedzią drugiego sezonu "Mindhuntera". Zawiera ona pierwsze spojrzenie na Charlesa Mansona i Syna Sama.

Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich fanów "Mindhuntera". W sieci pojawiła się pierwsza zapowiedź serialu kryminalnego platformy Netflix. Co nas czeka w 2. sezonie? Jaką rolę w wydarzeniach odegra Charles Manson?

"Mindhunter" 2. sezon - teaser

Poniżej znajdziecie minutowy teaser promujący 2. sezon "Mindhuntera". Oprócz krótkiej, i nieco tajemniczej, zapowiedzi tego co zobaczymy w najnowszej odsłonie, na ekranie pojawiają się dwie postacie. Pierwszą z nich jest Charles Manson, przywódca sekty, która na jego rozkaz dokonała mordu na żonie Romana Polańskiego i jej przyjaciołach. Drugą osobą jest David Berkowitz, słynny seryjny morderca znany jako Syn Sama.

"Mindhunter" 2. sezon - fabuła

Zgodnie z zapewnieniami Davida Finchera, Manson i Berkowitz mają odegrać istotną rolę w nadchodzących odcinkach. Główny nacisk położony zostanie na to, jak ich zbrodnie zmieniły świadomość społeczną w temacie seryjnych morderców. Jednak drugi sezon "Mindhuntera" przedstawi również inne, nie mniej szokujące zbrodnie. Z pewnością czeka nas lekki przeskok czasowy, przez co znajdziemy się w okolicach 1979-1981 roku, czyli kilka lat po wydarzeniach z pierwszej serii. Główna oś fabularna skupiać ma się na morderstwach dzieci z Atlanty, które miały miejsce w tym czasie. Zginęło wówczas co najmniej 28 dzieci, nastolatków i dorosłych. Sprawa dotycząca tej serii morderstw została wznowiona w marcu 2019 roku.

Foto: materiały prasowe Netflix Fot. Foto: materiały prasowe Netflix

"Mindhunter" 2. sezon - obsada

W rolach głównych powrócą Jonathan Groff, Holt McCallany, Anna Torv, Hannah Gross oraz Cameron Britton. W roli Charlesa Mansona zobaczymy Damona Herrimana, który wcielił się w już w tę rolę w głośnym filmie Quentina Tarantino - "Once Upon a Time in Hollywood".

Przeczytaj także

"Mindhunter" 2. sezon - premiera

Pełny 2. sezon "Mindhuntera" ukaże się na platformie Netflix już 16 sierpnia 2019 roku.

Zobacz też: 10 najlepszych seriali kryminalnych dostępnych na Netfliksie

Natalia Nowecka - redaktor online Antyradio.pl
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.