Teaser 3. sezonu "Westworld" zdradził datę premiery. Kiedy ukażą się nowe odcinki?

13.01.2020 11:11
Teaser 3. sezonu "Westworld" zdradził datę premiery. Kiedy ukażą się nowe odcinki? Fot. kadr ze zwiastuna 3. sezonu "Westworld"/ HBO

Poznaliśmy dokładną datę premiery 3. sezonu "Westworld". Co nas czeka w nowych odcinkach?

Trzeci sezon "Westworld" zbliża się wielkimi krokami. Stacja HBO zaprezentowała nowy teaser serii, dzięki któremu dowiedzieliśmy się w końcu, kiedy ukażą się nowe odcinki.

"Westworld" 3. sezon - znamy datę premiery

"Westworld" powróci z nowym sezonem wcześniej niż przypuszczano. Nowe odcinki zadebiutują bowiem w nocy z 15 na 16 marca 2020 roku. Datę zdradził teaser, który ukazał się na instagramowym profilu serialu.

Przypominamy, że 3. sezon "Westworld" liczył będzie mniej odcinków niż dwa poprzednie. W nowych odcinkach do obsady dołączyli Lena Waithe, Vincent Cassel, Tessa Thompson i Aaron Paul, który ma odegrać kluczową rolę. Jak zdradził showrunner serialu, bohater grany przez Paula będzie miał na imię Caleb i nawiąże relację z Dolores. Zgodnie z zapowiedziami, w nowym sezonie skomplikowana fabuła i zagadki ustąpią miejsca interakcjom pomiędzy ludźmi a hostami, które w końcu uciekły z parku rozrywki i przedostały się do świata swoich twórców.

Zobacz też: Powstanie czwarty sezon "Westworld". Kiedy premiera?

Natalia Nowecka
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.