Teaser serialu "What If…?" potwierdził, że zobaczymy jednego z Avengersów jako zombie

26.08.2019 16:09
Teaser serialu "What If…?" potwierdził, że zobaczymy jednego z Avengersów jako zombie Fot. materiały promocyjne/ Marvel Studios

Na targach D23 Expo zaprezentowano teaser serialu animowanego "What If…?". Jakie alternatywne wersje Marvela zobaczymy?

Targi D23 Expo, które odbyły się w ubiegły weekend, to istna gratka dla fanów Marvela. W trakcie wydarzenia zaprezentowano wiele zapowiedzi oraz ujawniono informacje o nadchodzących produkcjach, wchodzących w skład Kinowego Uniwersum Marvela. Jednym z seriali, które zadebiutują na platformie Disney Plus będzie "What If…?" - animowana seria, przedstawiająca alternatywne wersje wydarzeń znanych z MCU. Okazuje się, że jeden z członków drużyny Avengers przemieni się w zombie.

"What If…?" - oficjalny teaser serialu Marvela

Pierwsza zapowiedź "What If…?", którą zaprezentowano na D23 Expo, nie ukazała się jeszcze w sieci. Jednak dzięki portalowi Comicbook.com poznaliśmy jej szczegółowy opis. Okazuje się, że w serialu zobaczymy m.in. Peggy Carter jako Captain Britain, walkę pomiędzy Jamesem Barnesem, a Stevenem Rogersem oraz zombie Kapitana Amerykę.

Przeczytaj także

Materiał przedstawia Iron Mana, Hulka, Thora i kilka kluczowych momentów z MCU. Jeffrey Wright, jako narrator, opowiada o tym, jak czas jest rzeką pełną rozmaitych możliwości. W animowanej formie Kapitan Ameryka udaje się, by przyjąć serm super-żołnierza, jednak pomieszczenie eksploduje. Star-Lord jest kimś innym. Bucky i Cap walczą w pociągu, bo Kapitan Ameryka jest teraz zombie. Peggy Carter otrzymuje serum super-żołnierza i przydomek Captain Britain. Zatrzymuje samochód za pomocą tarczy i przerzuca go nad sobą. Pojawia się Watcher. Panele komiksowe tworzą logo "What If...?" z kadrami z odcinków.

Serial "What If…?" zadebiutuje na platformie Disney Plus w 2021 roku. Wielu aktorów znanych z MCU powróci, by użyczyć głosu animowanym wersjom swoich bohaterów.

Zobacz też: She-Hulk, Ms. Marvel i Moonknight - kim są bohaterowie nowych seriali Marvela?

Natalia Nowecka
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.