"Teoria wielkiego podrywu": wiemy, jakie gwiazdy pojawią się w ostatnich odcinkach

Kamil Kacperski
05.02.2019 16:25
"Teoria wielkiego podrywu": wiemy, jakie gwiazdy pojawią się w ostatnich odcinkach Fot. materiały prasowe

Na oficjalnym Twitterze "Teorii wielkiego podrywu" pojawiło się zdjęcie prezentujące gwiazdy, które pojawią się w ostatnich odcinkach 12. sezonu produkcji o nerdach i ich przygodach.

"Teoria wielkiego podrywu" powoli dobiega końca. Przygody Sheldona i spółki mogliśmy oglądać nieprzerwanie od 2007 roku, ale niestety wszystko, co ma początek, musi mieć też koniec - w 2019 roku zobaczymy zakończenie serialu o nerdach. Produkcja rozpieści jednak pod koniec wszystkich swoich fanów występami gościnnymi, w których pojawią się prawdziwe gwiazdy i to nie tylko filmowe. 

Teoria wielkiego podrywu - występy gościnne gwiazd

Na mediach społecznościowych "Teorii wielkiego podrywu" pojawiło się bowiem zdjęcie, na którym oprócz głównej obsady serialu widzimy również inne gwiazdy. Wśród nich są m.in. Kevin Smith, reżyser "Szczurów z supermarketu", Joe Manganellio (np. Deathstroke ze sceny po napisach w "Lidze Sprawiedliwości"), Will Wheaton w roli wroga Sheldona, William Shatner, a także Kareem Abdul-Jabbar, jeden z najlepszych koszykarzy w historii NBA, legenda Los Angeles Lakers i Milwaukee Bucks (jego raczej poznacie na pierwszy rzut oka, bo nie bez powodu nosił ksywkę "duży koleżka"):

Przeczytaj także

Teoria wielkiego podrywu - kiedy koniec serialu?

Odcinek, w którym pojawią się wymienione gwiazdy ma zadebiutować w USA już 7 lutego i będzie nosił tytuł "The Donation Oscillation". Na razie nie znamy dokładnej daty premiery odcinka finałowego 12. sezonu "Teorii wielkiego podrywu". Wiemy, że będziemy go mogli obejrzeć wiosną 2019 roku. 

Zobacz także: >> Mark Hamill pojawił się gościnnie w TWP <<

Nie musicie się jednak martwić - przygody Sheldona Coopera będą kontynuowane w serialu "Młody Sheldon", w którym głównym bohaterem jest młoda wersja geniusza, a w planach jest jeszcze spin-off o Penny i Leonardzie. Ten jednak nie został jeszcze oficjalnie potwierdzony. 

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.