„Teoria wielkiego podrywu” zakończy się w 2019 roku. Co spowodowało anulowanie serialu?

Kamil Kacperski
23.08.2018 11:06
Teoria wielkiego podrywu|undefined Fot. kadr z wideo

Jak donosi portal EW, „Teoria wielkiego podrywu” skończy się w 2019 roku, po zakończeniu emisji nadchodzącego sezonu. Co stoi za decyzją stacji o zakończeniu?

Serial bez doktora Sheldona Coopera (Jim Parsons) nie byłby taki sam - z takiego założenia wyszli twórcy „Teorii wielkiego podrywu”, którzy postanowili zakończyć produkcje po emisji nadchodzącego, 12. sezonu.

O końcu serialu poinformowała sama stacja emitująca „Teorię wielkiego podrywu”, czyli CBS. W swoim oświadczeniu podziękowali wszystkim widzom, którzy przez lata pozostawali przed telewizorami, a także zapowiedzieli, że zakończą produkcję w „epicki sposób”:

Jesteśmy na zawsze wdzięczni naszym fanom za wsparcie, które pokazywali „Teorii wielkiego podrywu” przez te 12 wspólnych sezonów. Razem z obsadą, załogą i twórcami jesteśmy bardzo zadowoleni z odbioru naszej produkcji i planujemy dostarczyć wam ostatni sezon „Wielkiej teorii podrywu”, który będzie kreatywny i epicki.

Dlaczego Teoria wielkiego podrywu się kończy?

Jak dowiaduje się portal Entertainment Weekly, odejście z produkcji Jima Parsonsa wbiło gwóźdź do trumny i spowodowało zakończenie pracy nad serialem. Aktor wcielający się w Sheldona Coopera nie wyraził zgody na przedłużenie swojego kontraktu, ponieważ jak twierdzą źródła znajdujące się blisko niego, mężczyzna jest gotów, by zmierzyć się z nowymi wyzwaniami zawodowymi.

„Teoria wielkiego podrywu” była emitowana nieprzerwanie od 2007 roku. Razem z nadchodzącym sezonem, serial doczeka się łącznie 279 odcinków, dzięki czemu stanie się najdłużej emitowanym sit-comem nagrywanym za pomocą wielu kamer w historii. Produkcja była nominowana do nagród Emmy aż 52 razy. Wygrała 10 z nich.

Kiedy premiera ostatniego sezonu Teorii wielkiego podrywu?

Finałowy, 12. sezon „Teorii wielkiego podrywu” rozpocznie się już 24 września 2018 roku w USA. Na razie polska data premiery nie jest znana. Serial jest emitowany na Comedy Central.

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.