Serial "The Boys" od Amazona doczeka się 4. sezonu. Premiera już w 2023 roku?

13.06.2022 14:37
Serial "The Boys" od Amazona doczeka się 4. sezonu. Premiera już w 2023 roku? Fot. materiały prasowe/Prime Video

"The Boys Are Back in Town" - Amazon oficjalnie potwierdził, że zamówił nowe odcinki popularnego serialu o Supkach i ich przeciwnikach. Spodziewamy się, że te zadebiutują jeszcze w 2023 roku.

The Boys doczekają się 4. sezonu serialu

Informacją o nowym sezonie podzielili się sami członkowie obsady w mediach społecznościowych serialu. Krótki klip, w którym wszyscy cieszą się, że "The Boys are back for four". Widzimy więc m.in. Jacka Quaida, Karen Fukuharę czy też Anthony'ego Starra, który wciela się w Homelandera.

Polecamy

Nie widzimy w nim jednak Karla Urbana i Tomara Capona, którzy wcielają się kolejno w Butchera i Frenchie'ego...

Polecamy

Urban pojawił się jednak w wersji foto tej zapowiedzi - twórcy zapowiedzieli też, że materiał zawiera w sobie spoiler... Czyżbyśmy mieli się doczekać śmierci Frenchie'ego w najnowszym sezonie? W komiksach członek The Boys ginie z rąk swojego dobrego kumpla, Butchera. Nie wiemy jednak, w jaki sposób twórcy rozwiążą sprawę w serialu:

Nowe odcinki najprawdopodobniej zadebiutują na platformie Amazon w 2023 roku, około rok po premierze ostatnich epizodów. Najnowsze odcinki 3. sezonu można już oglądać w serwisie, a kolejne pojawiają się na platformie co piątek. Najbliższy z nich pojawi się na Prime Video już 17 czerwca.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.