The Boys - oto pierwsze zdjęcia Jensena Acklesa w roli Soldier Boya

08.06.2021 10:25
The Boys - oto pierwsze zdjęcia Jensena Acklesa w roli Soldier Boya Fot. David Rae Morris/Polaris Images/East News

Amazon Prime przedstawił światu pierwsze oficjalne zdjęcie Soldier Boya/Jensena Acklesa z 3. sezonu "The Boys".

The Boys - zobaczcie zdjęcie Jensena Acklesa z kolejnego sezonu

Były gwiazdor "Supernatural", Jensen Ackles zagra Soldier Boya w 3. sezonie "The Boys". Oryginalnie bohatera przygotowali Garth Ennis i Darick Robertson. W komiksach Soldier Boy jest liderem drużyny Payback, która jest drugą najpopularniejszą grupą herosów w świecie "The Boys" (zaraz po Seven). 

Polecamy

Jensen Ackles pokazywał wcześniej zdjęcia z planu nowych odcinków, ale do tej pory nie widzieliśmy jego postaci - ta wygląda interesująco:

Soldier Boy został stworzony w latach 40. przez Compound V. Podobno walczył w II Wojnie Światowej, mordując sporą ilość nazistów. Następnie powrócił do USA, stając się jednym z pierwszych superbohaterów-celebrytów na świecie. Porównując go do postaci z Marvela/DC Comics, to Soldier Boy definitywnie jest Kapitanem Ameryką.

Polecamy

Twórca serialu, Eric Kripke wypowiedział się niedawno na temat sprawy w rozmowie z Variety, zapowiadając, że postać definitywnie będzie pasowała do reszty "bohaterów" z "The Boys":

Jeśli ktoś sądzi, że Jensen będzie dobrym chłopakiem, to będzie mocno rozczarowany. W komiksach jest podwładnym Homelandera, ale my chcemy zrobić z nim coś innego. Piszemy go tak, żebyśmy mogli nawiązywać do historii firmy Vought. On był Homelanderem, zanim powstał Homelander - jest z innej ery, ale ma podobne ego i podobną ambicję.

Na razie data premiery 3. sezonu "The Boys" pozostaje nieznana.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.