"The Boys" powracają z kolejnym krwawym zwiastunem. Premiera 3. sezonu już niedługo

17.05.2022 14:09
"The Boys" powracają z kolejnym krwawym zwiastunem. Premiera 3. sezonu już niedługo Fot. materiały prasowe/Amazon Prime Video

Rated D for "Diabolical". W nowym oficjalnym zwiastunie 3. sezonu "The Boys" pojawia się całkiem sporo scen. Z nich dowiadujemy się, że Butcher będzie miał moce... ale na 24 godziny.

The Boys - kolejny krwawy zwiastun 3. sezonu

"The Boys" to jeden z flagowych i najpopularniejszych seriali oryginalnych platformy Amazon Prime Video. Jak pewnie wiecie, pierwsze dwa sezony okazały się hitami, więc nic dziwnego, że twórcy kują żelazo póki gorące - jeszcze przed premierą 2. sezonu potwierdzono nam powstanie kolejnej serii. Ta zbliża się wielkimi krokami, więc teraz w sieci zadebiutował kolejny zwiastun nowych epizodów. 

Polecamy

W nim dowiadujemy się co nieco na temat produkcji - między innymi tego, że Butcher i spółka współpracują teraz z rządem. Zyskują dostęp do supermocy za pomocą pigułek działających przez 24 godziny.  

Przedsmak nowych przygód "The Boys" znajdziecie poniżej:

Polecamy

Jak czytamy w opisie fabuły nowego sezonu, przez rok był względny spokój - Homelander jest spokojny, a Butcher pracuje teraz dla rządu, gdzie jego robotę nadzoruje Hughie. Ale obaj panowie zaczynają odczuwać nudę, więc kiedy tylko pojawia się dobry powód, to The Boys i The Seven wywołują wojnę, poszukując pierwszego superbohatera, Soldier Boya. 

Nowe odcinki "The Boys" zaczną debiutować na Amazon Prime Video już 3 czerwca 2022 roku. 

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.