"The Boys" z zamówieniem na 3. sezon! Jest też nowy fragment nadchodzących odcinków

24.07.2020 11:35
"The Boys" z zamówieniem na 3. sezon! Jest też nowy fragment nadchodzących odcinków Fot. materiały prasowe Amazon Prime Video

Świetne wieści dla fanów najgorszej ekipy superbohaterów! Ekipa "The Boys" powróci z kolejnym sezonem. Co więcej, otrzymaliśmy też nowy fragment nadchodzących odcinków.

"The Boys" to jeden z flagowych i najpopularniejszych seriali oryginalnych platformy Amazon Prime Video. Sezon 2. zadebiutuje za kilka tygodni, a już dziś wiemy, że to jeszcze nie koniec naszej przygody z nietypową grupą superherosów.

"The Boys" - 3. potwierdzony! Jest też fragment 2. sezonu

Na obecna chwilę nie wiemy, kiedy ukaże się 3. sezon "The Boys". Prawdopodobną opcją jest jednak druga połowa 2021 roku. 2. sezon z kolei zadebiutuje już 4 września 2020 roku. Z okazji zbliżającej się premiery, a także Comic-Conu w San Diego, twórcy zaprezentowali nowy fragment nadchodzących odcinków.

W obsadzie 2. sezonu "The Boys" znaleźli się: Karl Urban, Jack Quaid, Laz Alonso, Karen Fukuhara, Aya Cash, Patton Oswalt, Jennifer Esposito, Antony Starr, Dominique McElligott, Jessie T. Usher, Chace Crawford oraz Nathan Mitchell.

Przeczytaj także
Natalia Nowecka
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.