"The Comey Rule" - Brendan Gleeson jako Donald Trump w pełnym zwiastunie serialu

25.08.2020 13:49
"The Comey Rule" - Brendan Gleeson jako Donald Trump w pełnym zwiastunie serialu Fot. materiały prasowe Showtime

Serial "The Comey Rule" doczekał się wreszcie pełnego zwiastuna. Jak prezentują się Brendan Gleeson i Jeff Daniels jako Donald Trump i James Comey?

Thriller polityczny odkrywający kulisy konfliktu prezydenta Stanów Zjednoczonych Donalda Trumpa z szefem FBI Jamesem Comeyem ukaże się już wkrótce. Tymczasem doczekaliśmy się pełnego zwiastuna, gdzie w rolach głównych mamy okazję podziwiać gwiazdorów "Harry'ego Pottera" i "Newsroom".

"The Comey Rule" - zwiastun

Pełny zwiastun serialu "The Comey Rule" prezentuje się następująco:

Fabułę oparto na książce Comeya pod tytułem "Wyższa lojalność. Prawda, kłamstwo i przywództwo", w której to opisał swoje życie zawodowe, karierę polityczną i relacje z najważniejszymi osobami w państwie. W rolach głównych wystąpili Jeff Daniels i Brendan Gleeson, a u ich boku pojawią się: Kingsley Ben-Adir jako Barack Obama, Michael Kelly, Jonathan Banks, Holly Hunter, Jennifer Ehle, Scoot McNairy, Oona Chaplin, Amy Seimetz, Steven Pasquale oraz Peter Coyote.

"The Comey Rule" zadebiutuje w listopadzie 2020 roku.

Przeczytaj także
Natalia Nowecka - redaktor online Antyradio.pl
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.