„The Crown”: Netflix udostępnił pierwsze zdjęcie Olivii Colman w roli Elżbiety II

Natalia Hluzow
16.07.2018 15:00
Olivia Colman Claire Foy|undefined Fot. kadr z filmu "Morderstwo w Orient Expressie", materiały prasowe Netflix

Trzeci sezon „The Crown” zaprezentuje nie tylko nowe wydarzenia z życia Elżbiety II, ale też nowych aktorów wcielających się w główne postaci produkcji. Netflix na pierwszym zdjęciu z serialu pokazał, jak Olivia Colman wygląda w roli brytyjskiej królowej. 

Po dwóch fascynujących sezonach serialu „The Crown” przyszedł czas na zmianę warty. Wcielająca się w Elżbietę II Claire Foy ustępuje z tronu, by jej miejsce zająć mogła starsza o 10 lat Olivia Colman. Choć serial zadebiutuje w Netflix dopiero w 2019 roku, już teraz możemy sprawdzić, jak nowa aktorka prezentuje się w roli królowej.

„The Crown”: Olivia Colman jako Elżbieta II

Netflix podzielił się pierwszą fotografią z serialu w połowie lipca 2018. Colman w pełnej charakteryzacji i kostiumie występuje na niej w iście brytyjskim stylu – z filiżanką herbaty.

The Crown Olivia Colman Fot. foto: materiały prasowe Netflix

„The Crown 3”: nowa obsada serialu Netfliksa

Claire Foy nie jest oczywiście jedyną gwiazdą serialu, która pożegnała się z rolą po dwóch sezonach. Podobny los spotkał również pozostałych aktorów. Vanessę Kirby w roli księżniczki Małgorzaty zastąpi Helena Bonham Carter, a zamiast Matta Smitha w roli księcia Filipa wystąpi Tobias Menzies. Wciąż nie ogłoszono jeszcze, kto w nadchodzących sezonach „The Crown” będzie wcielał się w księcia Karola, Dianę Spencer i Camillę Parker Bowles. 

„The Crown 3” - kiedy premiera?

„The Crown” to oryginalny serial Netfliksa oparty na sztuce Petera Morgana, który jest też twórcą i pomysłodawcą scenariusza. Serial przedstawia historie toczące się w ścianach najważniejszych domów Wielkiej Brytanii: Pałacu Buckingham i 10 Downing Street. Przybliża intrygi i romanse kryjące się za wydarzeniami, które wywarły decydujący wpływ na drugą połowę XX wieku. Premiera 3. sezonu „The Crown” została zapowiedziana na 2019 rok. 

Natalia Hluzow Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.