"The Crown" - wiemy, kiedy pojawi się 5. sezon serialu Netfliksa

22.07.2020 14:28
"The Crown" - wiemy, kiedy pojawi się 5. sezon serialu Netfliksa Fot. materiały prasowe/Netflix

W sieci pojawiły się nowe informacje na temat kolejnego sezonu serialu "The Crown". Wynika z nich, że na 5. serię będziemy musieli jeszcze sporo poczekać.

Imelda Staunton będzie musiała chwilę poczekać na swoją turę w graniu Królowej Elżbiety II - jak podaje Deadline, 5. sezon "The Crown" zadebiutuje dopiero w 2022 roku. Twórcy zamierzają się chwilę wstrzymać zanim zaczną pracę nad ostatnimi sezonami swojej serii.

The Crown 5 zadebiutuje najwcześniej w 2022 roku

Firma produkcyjna Left Bank Pictures potwierdziła, że prace nad 5. sezonem "The Crown" ruszą najwcześniej w czerwcu 2021 roku, co oznacza, że w przyszłym roku nie będzie ani jednego nowego odcinka popularnej produkcji o brytyjskiej rodzinie królewskiej.

Przeczytaj także

Deadline zauważa, że przerwa była planowana od dawna, a niedawny wybuch pandemii koronawirusa nie miał wpływu na decyzję twórców. Jak jednak sami twierdzą - jest to dość szczęśliwy zbieg okoliczności. Podobny "urlop" zarządzono między sezonami 2 i 3, kiedy to Claire Foy ustąpiła miejsca Olivii Colman w roli głównej. 

Zanim jednak do tego dojdzie, to jeszcze w tym roku nastąpi premiera 4. sezonu "The Crown", który skupi się na latach panowania Margaret Thatcher w brytyjskim rządzie. W roli legendarnej polityk wystąpi Gillian Anderson znana z seriali "Hannibal" i "Z Archiwum X". Ważną rolę odegra również Emma Corin, która wcieli się w Księżną Dianę.  

Przeczytaj także
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.