"The Eddy": Joanna Kulig zagra jedną z głównych ról w nowym serialu Netfliksa

Natalia Nowecka
08.04.2019 17:39
"The Eddy": Joanna Kulig zagra jedną z głównych ról w nowym serialu Netfliksa Fot. Beata Zawrzel/REPORTER

Kariera Joanny Kulig ruszyła pełną parą. Polska aktorka właśnie otrzymała angaż do nowego serialu platformy Netflix. Wcieli się w jedną z głównych postaci.

Joanna Kulig to polska aktorka, która zyskała międzynarodowy rozgłos za sprawą filmu Pawła Pawlikowskiego, zatytułowanego "Zimna Wojna", w którym zagrała u boku Tomasza Kota. Nie tak dawno informowaliśmy was, że piękna Polka otrzymała angaż w serialu Amazon Studios, zatytułowanym "Hanna". Teraz okazuje się, że Joannę Kulig podziwiać będziemy również w nowym serialu Netfliksa.

"The Eddy" - Nowy serial Netfliksa z Joanną Kulig

"The Eddy" będzie ośmioodcinkowym dramatem muzycznym produkcji Endeavor Content, w którym usłyszymy dialogi w językach angielskim, francuskim oraz arabskim. Akcja serialu umiejscowiona będzie we współczesnym, wielokulturowym Paryżu. Oś fabularna koncentrować się będzie wokół właściciela jednego z paryskich klubów, członków grającego tam zespołu oraz mieszkańców miasta.

Przeczytaj także

"The Eddy" - Kogo zagra Joanna Kulig?

Joanna Kulig wcieli się w postać imieniem Maja. Będzie to borykająca się z problemem alkoholowym wokalistka, o pięknym głosie. Kobieta, która na scenie czuje się jak ryba w wodzie, jednak poza nią nie potrafi poradzić sobie z życiem. W związku z tym podejmuje decyzję o dołączeniu do zespołu pianisty jazzowego Elliota Udo (w tej roli André Holland, znany między innymi z seriali "Castle Rock" i "American Horror Story" oraz oscarowego "Moonlight").

Andre Holland, foto: A24/PLAN B ENTERTAINMENT / Album/EAST NEWS Fot. Andre Holland, foto: A24/PLAN B ENTERTAINMENT / Album/EAST NEWS

"The Eddy" - Twórcy i data premiery

Dwa pierwsze odcinki wyreżyseruje zdobywca Oscara za film "La La Land", Damien Chazelle. Wśród producentów wykonawczych znaleźli się również pięciokrotny laureat nagrody BAFTA – Jack Thorne (który wyreżyseruje 6 odcinków), sześciokrotny zwycięzca nagrody Grammy Glen Ballard (jest autorem piosenek granych przez serialowy zespół), oraz wyróżniony nagrodą Emmy - Alan Poul. Współproducentem produkcji jest również wcielający się w postać Elliota, André Holland.

Na ten moment nie wiadomo, kiedy odbędzie się premiera serialu. Wiemy jednak, że dostępny będzie wyłącznie na platformie Netflix.

Zobacz też: >> Netflix: Nowości na kwiecień 2019 <<

Natalia Nowecka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.