22.02.2019 16:34

"The Haunting of Bly Manor" - drugi sezon "Nawiedzonego domu na wzgórzu" potwierdzony, znamy szczegóły

"Nawiedzony dom na wzgórzu", czyli zeszłoroczny hit Netfliksa doczekał się drugiego sezonu. O czym będzie nowy sezon? Kiedy premiera?

Fot. Materiały prasowe
Fot. Materiały prasowe

"Nawiedzony dom na wzgórzu", gdy tylko pojawił się na Netfliksie w październiku 2018 roku, od razu wywołał niemałe zamieszanie. Ciężki klimat, poruszająca historia zamieszkującej nawiedzony dom rodziny oraz mrożące krew w żyłach sceny. To wszystko sprawiło, że widzowie z miejsca zakochali się w serialu.

Zobacz też: >> Top 10 najstraszniejszych horrorów o duchach <<

"Nawiedzony dom na wzgórzu" sezon 2

Dla wszystkich fanów tego serialu grozy mamy wspaniałą wiadomość, znamy bowiem szczegóły dotyczące drugiego sezonu produkcji. Jak się okazuje, serial ma być antologią, a zatem w drugim sezonie, zatytułowanym "The Haunting of Bly Manor", poznamy historię zupełnie innej rodziny, w nowym (lecz równie przerażającym) miejscu.

"Nawiedzony dom na wzgórzu" sezon 2 - O czym będzie?

Drugi sezon "Nawiedzonego domu na wzgórzu" będzie adaptacją powieści Henry'ego Jamesa zatytułowanej "The Turn of the Screw". Powieść opowiada o guwernantce, która zostaje wynajęta do opieki nad dwójką sierot mieszkających w ogromnej, upiornej rezydencji. Kobieta zaczyna podejrzewać, że dom jest nawiedzony, a dzieci znajdujące się pod jej opieką widzą duchy. Jednak czy to prawda i dom jest naprawdę nawiedzony, czy guwernantka po prostu wariuje?

"Nawiedzony dom na wzgórzu" sezon 2 - Kiedy?

Na ten moment nie znamy dokładnej daty premiery "The Haunting of Bly Manor". Wiemy jedynie, że będzie miała ona miejsce dopiero w 2020 roku na platformie Netflix.

Najlepsze seriale grozy
Najlepsze seriale grozy
Przeczytaj także TOP 10: Najlepsze seriale grozy w historii
Natalia Nowecka
Tagi: Nawiedzony dom na wzgórzu