14.11.2019 13:51

"The Mandalorian" - Jon Favreau pokazał zdjęcie z planu 2. sezonu serialu Disney+

Na Disney+ zadebiutował pierwszy sezon "Mandaloriana". Obecnie trwają zdjęcia do kontynuacji serialu w świecie "Gwiezdnych Wojen", co potwierdza zdjęcie z planu zdjęciowego produkcji.

The Mandalorian
foto: ladr z serialu The Mandalorian

Na razie do sieci trafił pierwszy odcinek pierwszego sezonu serialu "The Mandalorian". Twórcy pracują już jednak nad kontynuacją przygód tajemniczego łowcy nagród. Jon Favreau zamieścił w internecie zakulisowe zdjęcie z planu serialu.

"The Mandalorian" sezon 2 - zdjęcie z planu serialu Disney+

Pierwszy odcinek pierwszego aktorskiego serialu osadzonego w świecie "Gwiezdnych Wojen" zbiera nadzwyczaj przychylne recenzje widzów. Fani nie mogą doczekać się premiery  kolejnych przygód bohatera granego przez Pedro Pascala. Tymczasem showrunner "The Mandaloriana" Jon Favreau ciężko pracuje na planie drugiego sezonu, którego nadejście oficjalnie ogłoszono na długo przed premierą serialu i startem platformy Disney+.

The Mandalorian
The Mandalorian
Przeczytaj także Zobaczcie dwuminutowy fragment "The Mandalorian" z okazji premiery serialu

Na Instagramie Favreau pojawiło się zakulisowe zdjęcie, potwierdzające, że na planie zdjęciowym praca wre.

"

Pozdrowienia z planu 2. sezonu "The Mandaloriana". "

Na fotce widzimy mandaloriański hełm głównego bohatera, stojący na kamieniu oprószonym piaskiem. Oczywiście zdjęcie nie zdradza praktycznie nic, ale fani mogą przynajmniej odetchnąć z ulgą. Tytułowy łowca nagród przeżyje pierwszy sezon, a w drugim wyląduje na jednej z piaszczystych planet odległej galaktyki. Kto wie, może nawet stanie oko w oko z groźnym Sarlaakiem na Tatooine.

Pedro Pascal w serialu The Mandalorian
Pedro Pascal w serialu The Mandalorian
Przeczytaj także Pedro Pascal jest najlepszym łowcą nagród w Galaktyce w zwiastunie "The Mandalorian"

"The Mandalorian" sezon 2 - kiedy premiera?

Na razie platforma Disney+ nie potwierdziła, kiedy zobaczymy nowy sezon "The Mandalorian". Biorąc pod uwagę prędkość, z jaką powstają kolejne odcinki, możemy spodziewać się, że zobaczymy je już w roku 2020. Na razie fani "Gwiezdnych Wojen" nie powinni się nudzić. Przed nimi jeszcze siedem odcinków serialu. Drugi trafi na Disney+ już 15 listopada 2019 roku. Serial będzie emitowany do 27 grudnia, a więc skończy się tuż po premierze IX epizodu "Star Wars", który trafi do kin 19 grudnia 2019 roku.

Foto: Anthony Behar/Sipa USA/East News
Foto: Anthony Behar/Sipa USA/East News
Przeczytaj także Pedro Pascal myślał, że ma grać Bobę Fetta w serialu "The Mandalorian"

Zobacz też: "Gwiezdne Wojny" - seria zostanie zawieszona po premierze IX epizodu 

Tagi: Seriale Star Wars The Mandalorian