13.10.2020 11:32

"The Mandalorian" doczekał się nowych, świetnych plakatów, promujących 2. sezon

Za kilka tygodni w serwisie Disney+ zaczną się pojawiać kolejne odcinki serialu "The Mandalorian". Serwis szykuje się na ofensywę marketingową, a w sieci z tej okazji pojawiły się nowe plakaty promujące przygody Baby Yody i Mando.

"The Mandalorian" doczekał się nowych, świetnych plakatów, promujących 2. sezon
foto: Disney+/Ferrari Press/East News

W poniedziałek 12 października w sieci pojawiły się nowe plakaty promujące 2. sezon serialu "The Mandalorian". Te przedstawiają nam głównych bohaterów, czyli Dina Djarina/Mandaloriana (Pedro Pascal) i Baby Yodę/Dziecko, ale także Greefa Kargę (Carl Weathers) oraz Carę Dune (Gina Carano). 

The Mandalorian - nowe plakaty promujące 2. sezon serialu

Od końca poprzedniego sezonu minął już prawie rok, a każdy materiał promujący nowy sezon był bardzo oczekiwany przez spragnionych fanów. Ze zwiastuna dowiedzieliśmy się niewiele więcej, niż wiedzieliśmy wcześniej - Mando i Baby Yoda będą podróżowali po galaktyce, by odnaleźć bezpieczny dom dla malucha. Po ich piętach będzie nadal deptało Imperium (a właściwie jego szczątki), a łowca nagród i dzieciak po drodze spotkają znajome i nieznajome twarze. 

Baby Yoda - kadr z serialu The Mandalorian
Baby Yoda - kadr z serialu The Mandalorian
Przeczytaj także Co Baby Yoda ma pod ubrankiem? Concept art z serialu "The Mandalorian" zdradza odpowiedź na to pytanie

Nowe plakaty skrywają w sobie więcej tajemnic, niż może się początkowo wydawać. Na materiałach z Baby Yodą i Mando widzimy bowiem "graffiti", które przypomina nieco karykaturalną wersję Ludzi Pustyni, z którymi jak wiemy łowca nagród potrafi się porozumiewać (w zwiastunie pojawiał się zresztą reprezentant tego gatunku).

Na plakacie z Greefem widzimy natomiast przekreślonego Aqualisha (być może to jeden z łowców nagród, który kiedyś pracował dla szefa Gildii, a teraz chce się z jakiegoś powodu zemścić?).

Materiał przedstawiający Carę Dune zawiera natomiast logo Rebelii, która może pełnić większą rolę w 2. sezonie "The Mandalorian", niż miało to miejsce w przypadku pierwszych epizodów. Istnieje oczywiście możliwość, że to tylko taki smaczek, który przypomina nam o tym, że kobieta brała udział w walce przeciwko Imperium.

The Mandalorian
The Mandalorian
Przeczytaj także Mando i Baby Yoda zwiedzają wszechświat w pierwszym zwiastunie 2. sezonu "The Mandalorian"

Poniżej możecie zobaczyć opisywane plakaty:

Tak jak wspomnieliśmy, 2. sezon "The Mandalorian" zadebiutuje na Disney+ już 30 października 2020 roku. Kolejne odcinki będą się pojawiały na platformie co tydzień.

Yoda (Gwiezdne wojny: część II – Atak klonów)
Yoda (Gwiezdne wojny: część II – Atak klonów)
Przeczytaj także Czy wiesz, że Yoda prawie został najpotężniejszym lordem Sith?

Co sądzisz o "Star Wars"?

Tagi: Seriale The Mandalorian Disney Plus