29.10.2019 08:42

Pedro Pascal jest najlepszym łowcą nagród w Galaktyce w zwiastunie "The Mandalorian"

Do premiery pierwszego aktorskiego serialu ze świata Star Wars zostały jedynie dwa tygodnie. Z tej okazji, Disney+ postanowił podzielić się nowym zwiastunem "The Mandaloriana".

Pedro Pascal w serialu The Mandalorian
foto: kadr z serialu "The Mandalorian"/Disney+

Disney+ to nadchodząca platforma streamingowa od Disneya, która ma zamiar konkurować z Netfliksem za pomocą dostępu do całej biblioteki Domu Myszki Miki. Firma już kilkanaście miesięcy temu zapowiedziała takie projekty, jak aktorska wersja filmu "Zakochany kundel", czy serial "The Mandalorian". Do startu platformy na różnych międzynarodowych rynkach pozostały zaledwie dwa tygodnie, więc Disney postanowił podgrzać atmosferę nowym zwiastunem kolejną produkcją z serii Star Wars.

The Mandalorian - nowy zwiastun

Tym razem twórcy przeniosą nas na zewnętrzne rubieże galaktyki, gdzie będziemy mogli poznać dogłębnie najgorsze szumowiny zamieszkujące uniwersum Star Wars. Głównym bohaterem jest tytułowy Mandalorianin (Pedro Pascal), łowca nagród, który za odpowiednią cenę podejmie się każdej pracy.

Foto: Anthony Behar/Sipa USA/East News
Foto: Anthony Behar/Sipa USA/East News
Przeczytaj także Pedro Pascal myślał, że ma grać Bobę Fetta w serialu "The Mandalorian"

Nadal nie znamy zbyt wielu szczegółów dotyczących fabuły "The Mandalorian", ale jednego jesteśmy pewni - będzie to jeden z najlepiej wyglądających (i brzmiących) seriali emitowanych obecnie w telewizji i na platformach streamingowych. Zobaczcie kolejny zwiastun serialu aktorskiego ze świata Star Wars:

W serialu pojawią się m.in. wspomniany Pedro Pascal, Gina Carano, Werner Herzog, Bill Burr, Taika Waititi, Carl Weathers i Nick Nolte. Premiera "The Mandalorian" odbędzie się już 12 listopada 2019 roku. Produkcja będzie dostępna ekskluzywnie na platformie Disney+ i niestety wciąż nie wiemy, kiedy zawita do Polski.

Zobacz także: "The Mandalorian" - pojawiły się reakcje na serial. Kolejny hit ze świata Star Wars?

Tagi: Seriale Zwiastuny Star Wars The Mandalorian Disney Plus