"The Mandalorian" - w 2. sezonie pojawią się postaci znane z filmów "Star Wars"
30.12.2019 10:53
"The Mandalorian" - w 2. sezonie pojawią się postaci znane z filmów "Star Wars" Fot. kadr z serialu "The Mandalorian"/Disney

Ostatni piątek w roku 2019 przyniósł nam zakończenie 1. sezonu "The Mandalorian", czyli pierwszego serialu aktorskiego ze świata "Gwiezdnych wojen". Twórcy na szczęście już mają wizję i pomysły na kolejne odcinki produkcji.

"The Mandalorian" powróci na Disney+ już jesienią 2020 roku, ale według nowych doniesień ze strony Deadline, twórcy już teraz wiedzą, które postaci znane z sagi o Skywalkerach pojawią się w nowych epizodach serialu.

W 2. sezonie The Mandalorian pojawią się postaci z filmów Star Wars

Pierwszy sezon "The Mandalorian" kończy się tym, że główny bohater wyrusza na poszukiwania "rodziny" Dzieciaka/Baby Yody, którą jest Zakon Jedi. Niestety, z powodu śmierci większości rycerzy w trakcie panowania Imperium, jedynymi żyjącymi przedstawicielami tej religii są Luke i Leia Skywalkerowie. Fakt, że jednym z twórców "The Mandaloriana" jest Dave Filoni (reżyser i scenarzysta "Wojen klonów") powoduje jednak, że być może opiekunką Baby Yody zostanie Ahsoka Tano, czyli była podopieczna Anakina Skywalkera. 

Przeczytaj także

W informacji udostępnionej przez portal Deadline możemy natomiast przeczytać, że insiderzy "sugerują pojawienie się w 2. sezonie kilku postaci znanych z filmów o Skywalkerach". Cóż, obsada z oryginalnych odsłon "Gwiezdnych wojen" jest już w na tyle zaawansowanym wieku, że postaci musiałyby być odegrane przez inne osoby (Sebastian Stan jako młody Luke? Donald Glover powracający jako starszy-młodszy Lando Calrissian?) albo cyfrowo odmłodzone, na co serial raczej nie będzie miał budżetu. 

Dlatego najbardziej oczywistymi postaciami znanymi ze Star Wars mogą być przykładowo droidy, Chewbacca, albo młodsze wersje bohaterów znanych z "Przebudzenia mocy" i nowej trylogii. Może będzie to Maz Kanata? Wiemy, że ona miała wielu znajomych z szemranego otoczenia. Dorosła wersja Ahsoki Tano wydaje się być natomiast tym, co fani zobaczyliby najchętniej.

Na razie wiemy jedynie, że nowy sezon "The Mandalorian" pojawi się na Disney+ już jesienią 2020 roku. 

Zobacz także: "The Mandalorian": twórca Deadpoola zmasakrował Baby Yodę. Zobacz jak

Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.