„The Order”: Netflix zaprezentuje nowy serial o wilkołakach – pełen magii, potworów i intryg

Natalia Hluzow
18.04.2018 13:56
„The Order”: Netflix zaprezentuje nowy serial o wilkołakach – pełen magii, potworów i intryg Fot. kadr z wideo Jake Manley Reel

„The Order” to kolejna produkcja serwisu osadzona w świecie magii i czarnoksięstwa, która skupi się na nadprzyrodzonych istotach.

Netflix konsekwentnie realizuje swoją obietnicę poszerzania oryginalnego contentu, który w 2018 roku ma osiągnąć liczbę 700 produkcji. Serwis ogłosił właśnie, że zamówił kolejny, 10-odcinkowy serial, który na zlecenie Netfliksa zrealizuje studio Normadic Pictures.

„The Order” – nowy serial Netfliksa

Nowa produkcja platformy ma być horrorem pełnym magii, potworów i intryg. „The Order” opowie o studencie pierwszego roku, Jacku Mortonie, który dołącza do tajnego, znanego z legend stowarzyszenia. Nowi znajomi wprowadzają go w świat, w którym chłopak powoli zaczyna odkrywać swoje korzenie. Na jaw wychodzą rodzinne sekrety związane z podziemną bitwą między wilkołakami a mrocznymi, magicznymi siłami.

Netflix zapowiada swój nowy serial jako przerażającą podróż do odkrycia prawdy o samym sobie i demonach, jakie czają się w środku.

„The Order” – obsada i ekipa

Twórcą „The Order” jest Dennis Heaton, scenariusz serialu napisze Shelley Eriksen, która wraz z Chadem  Oakesem, Mikem Frislevem, Dennisem Heatonem i Davidem Von Anckenem zajmie się także produkcją.

W głównej roli zobaczymy Jake’a Manleya. W serialu wystąpią też Sarah Grey, Matt Frewer, Sam Trammell i Max Martini.

„The Order” to kolejna produkcja Netfliksa pełna czarów i demonicznych postaci. Aktualnie trwają zdjęcia do ekranizacji komiksu „Chilling Adventures of Sabrina” o słynnej nastoletniej czarownicy, natomiast już niebawem rozpocznie się realizacja „V-Wars” z Ianem Somerhalderem, która opowie o przerażającym wirusie zamieniającym ludzi w wampiry. Daty premier nowych, mrocznych seriali serwisu nie są jeszcze znane.

Natalia Hluzow Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.