18.04.2019 10:54

"The Rain" sezon 2 - zobacz pierwszy zwiastun kontynuacji duńskiego serialu Netfliksa

Netflix zaprezentował pierwszy zwiastun kontynuacji duńskiego serialu o postapokaliptycznym świecie pod tytułem "The Rain". Co czeka ocalałych w miejscu, gdzie deszcz przynosi śmierć?

The Rain (Netflix)
foto: kadr z serialu The Rain

Przygotujcie się na powrót do postapokaliptycznego świata, w którym deszcz przenosi śmiertelnie niebezpiecznego wirusa. W 2018 roku Netflix potwierdził, że ruszają prace nad 2. sezonem serialu "The Rain". Po kilku miesiącach zaprezentowano pierwszy zwiastun nowych przygód Simone, Rasmusa i reszty ocalałych.

The Rain
The Rain
Przeczytaj także „The Rain”: Netflix ogłosił 2. sezon duńskiego serialu postapo. Kiedy premiera?

Co czeka ich w nowych odcinkach duńskiej produkcji? 

"The Rain" sezon 2 - zwiastun serialu Netflix

Główni bohaterowie - rodzeństwo Simone i Rasmus są mieszkańcami Skandynawii. Jednak północnoeuropejski region znacznie różni się od tego, jak wygląda w naszym świecie. W "The Rain" mieszkańcy Skandynawii zostali prawie całkowicie wyeliminowani z powodu groźnych deszczy, roznoszących tajemniczego wirusa, który zabija ludzi. Jeśli myśleliście, że w 1. sezonie brat i siostra stanęli oko w oko z niebezpieczeństwem, to jesteście w błędzie. Przekonajcie się sami, oglądając pierwszy zwiastun 2. sezonu.

Za serial odpowiadają Jannik Tai Mosholt („Rząd”, „Rita”) oraz Esben Toft Jacobsen („Wielki niedźwiedź”) i Christian Potalivo („Nowi lokatorzy”). W produkcji ponownie wystąpią między innymi Alba August, Lucas Lynggaard Tønnesen i Mikkel Følsgaard. 

"The Rain" sezon 2 - kiedy premiera na Netflix?

Duński serial Netfliksa okazał się spektakularnym sukcesem, który zdobył popularność na całym świecie. Czy 2. sezon będzie równie chętnie oglądany przez użytkowników platformy? Przekonamy się za kilka tygodni. "The Rain" powróci z nowymi odcinkami już 17 maja 2019 roku. Tradycyjnie do bazy Netfliksa trafi od razu cały sezon. 

>>Zobacz też: TOP 10: Najlepsze seriale postapokaliptyczne<<

Sergiusz Kurczuk
Tagi: Seriale Zwiastuny Netflix The Rain