16.06.2020 12:47

"The Sinner" powróci! Popularny kryminał otrzymał zamówienie na 4. sezon

Mamy świetne wieści dla fanów serialu "The Sinner" - produkcja powróci z kolejnymi odcinkami. Co wiemy o nowym sezonie?

Foto: materiały prasowe USA Network
Foto: materiały prasowe USA Network

"The Sinner" to popularna antologia od stacji USA Network. W każdym sezonie mierzymy się z nową, zagmatwaną zagadką kryminalną oscylującą wokół tytułowego grzesznika lub grzesznicy. Seria właśnie otrzymała zamówienie na 4. sezon.

"The Sinner" - 4. sezon powstanie

Na obecną chwilę nie podano zbyt wiele informacji o nowym sezonie. Wiemy jednak, że Bill Pullman powróci w roli głównego bohatera, a w nadchodzących odcinkach jeszcze bardziej zagłębimy się w jego psychikę. Chris McCumber, szef USA Network i SyFy, stwierdził w zapowiedzi:

"

W sezonie czwartym z radością zagłębimy się jeszcze głębiej w psychikę ukochanej postaci Detektywa Ambrose'a, wprowadzając jednocześnie naszą publiczność w fascynującą, zupełnie nową tajemnicę. "

Breaking Bad
Breaking Bad
Przeczytaj także TOP 10: Najlepsze zagraniczne seriale kryminalne XXI wieku

Niestety nie wiemy, kto będzie tytułowym grzesznikiem/grzesznicą w nadchodzącym sezonie. Derek Simonds powróci w roli showrunnera, zaś role producentów wykonawczych ponownie pełnić będą Michelle Purple, Charlie Gogolak i Jessica Biel (która wystąpiła w 1. sezonie). Data premiery 4. sezonu "The Sinner" planowana jest na 2021 rok. Pierwsze dwa sezony znajdziecie na platformie Netflix.

Foto: materiały prasowe Nordisk Film Distribution
Foto: materiały prasowe Nordisk Film Distribution
Przeczytaj także 16 najlepszych filmów kryminalnych w historii kinematografii
Tagi: News Seriale