"The Third Day" - Jude Law w zapowiedzi nowego serialu grozy od HBO

09.03.2020 13:23
"The Third Day" - Jude Law w zapowiedzi nowego serialu grozy od HBO Fot. Rex Features/East News

W sieci ukazał się właśnie zwiastun mini serialu od stacji HBO. O czym opowie "The Third Day" z Judem Law w roli głównej?

Po spektakularnym sukcesie "Czarnobyla" duet Sky-HBO znów połączył siły. Efektem ich współpracy jest 6-odcinkowy mini serial grozy "The Third Day". W sieci ukazał się właśnie pierwszy zwiastun.

"The Third Day" - Jude Law w zapowiedzi nowego serialu grozy od HBO

Pierwszy zwiastun serialu "The Third Day" prezentuje się następująco:

Serial liczył będzie 6 odcinków i podzielony został na dwie części - Lato i Zimę. Latem śledzić będziemy losy mężczyzny imieniem Sam, który trafia na niewielką wyspę położoną niedaleko Anglii. Jej mieszkańcy żyją w całkowitym odizolowaniu od świata zewnętrznego i odprawiają dość osobliwe rytuały. Miejscowa kultura negatywnie wpływa na głównego bohatera, co ostatecznie doprowadza do konfliktu.

Przeczytaj także

Zimowa część skupi się na przygodach Helen - zatwardziałej outsiderki, która przybywa na obce terytorium w poszukiwaniu odpowiedzi na nurtujące ją pytania. Zamiast tego wywołuje wojnę.

Przeczytaj także

Producent wykonawczy, Dennis Kelly, opisał produkcję następującymi słowami:

Chcieliśmy stworzyć coś, niepokojącego, co pozostawi widza w poczuciu dyskomfortu, a jednocześnie poruszy utajone lęki silniej niż horror. Tematy poruszone w serialu od dawna stanowią dla mnie obsesję. Chodzi głównie o stratę i nadzieję oraz to, jak obie te rzeczy mogą w zaskakujący i brutalny sposób zniekształcić umysł.

W rolach głównych wystąpią Jude Law oraz, znana między innymi z "Piratów z Karaibów", Naomie Harris. Autorem scenariusza jest Dennis Kelly, zaś funkcje reżyserów pełnili Marc Munden (Lato) i Philippa Lowthorpe (Zima). Premiera "The Third Day" odbędzie się 11 maja 2020 roku na kanale HBO.

Zobacz też: Top 13 - najlepsze seriale oryginalne HBO [RANKING]

Natalia Nowecka
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.