Netflix zaprezentuje kolejny niepokojący thriller sci-fi. Zobacz zwiastun filmu „The Titan”

Natalia Hluzow
21.03.2018 13:08
Netflix zaprezentuje kolejny niepokojący thriller sci-fi. Zobacz zwiastun filmu „The Titan” Fot. screen ze strony Netflix

Nadchodząca produkcja po raz kolejny przeniesie nas w niedaleką przyszłość, w której zbliża się zagłada ludzkości. Tym razem będą próbowali jej zapobiec Sam Worthington, Taylor Schilling i Tom Wilkinson.

Netflix ogłosił kolejną premierę swojej oryginalnej produkcji i zaprezentował jej pierwszy zwiastun. „The Titan” opowie historię z pogranicza horroru i thrillera science-fiction skupioną na eksperymencie genetycznym, który ma zapobiec wyginięciu ludzkości. Film, podobnie jak „Anihilacja”, ma nie tylko straszyć i zachwycać efektami, lecz przede wszystkim dawać do myślenia. 

O czym jest „The Titan”?

Najnowsza produkcja ma być osadzona w niedalekiej przyszłości i opowiadać o żołnierzach, którzy zdecydowali się wziąć udział w przełomowym eksperymencie genetycznym. Naukowcy chcąc ochronić ludzkość przed wyginięciem na umierającej Ziemi, postanowili przyspieszyć ewolucję człowieka, by lepiej adaptował się do nowych warunków i był w stanie przenieść się na inną planetę. 

Do udziału w projekcie zgłosiła się rodzina Ricka Janssena, pilota Air Force, który postanowił zostać jednym z królików doświadczalnych. Choć początkowo wszystko zdaje się iść zgodnie z planem, żona żołnierza zaczyna zauważać, że Rick zamiast ewoluować, zaczyna zmieniać się w przedziwną, wodną kreaturę. 

„The Titan” - obsada

W główną rolę wcieli się znany z „Avatara” Sam Worthington. Jako jego żona partnerować mu będzie Taylor Schilling, którą użytkownicy Netfliksa mieli szansę oglądać już w pięciu sezonach „Orange is the New Black”. W filmie wystąpi też Tom Wilkinson jako prof. Martin Collingwood, naukowiec stojący za projektem The Titan, Agyness Deyn jako jego pomocnica oraz znana z „Gry o tron” Nathalie Emmanuel, która będzie jednym z żołnierzy poddających się eksperymentowi. 

„The Titan” - oficjalny zwiastun

Film wyreżyserował Lennart Ruff,  zaś jego scenarzystą jest Max Hurwitz. Zwiastun „The Titan” jest dostępny na oficjalnym kanale Netflix:

„The Titan” - kiedy premiera na Netflix?

Film trafi na platformę Netflix już za kilka dni. Premiera odbędzie się 30 marca 2018 roku. „The Titan” ma także zadebiutować w amerykańskich kinach. Premiera zaplanowana jest na maj 2018. 

Natalia Hluzow Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.