26.02.2019 15:54

"The Umbrella Academy" sezon 2 na Netflix: Czy powstanie 2 sezon serialu?

"The Umbrella Academy" to nowy hit Netfliksa, który cieszy się olbrzymią popularnością. Czy będzie drugi sezon produkcji? Jeśli tak, to kiedy nowe odcinki trafią na platformę Netflix?

Fot. Kadr z serialu "The Umbrella Academy"
Fot. Kadr z serialu "The Umbrella Academy"

"The Umbrella Academy" to najnowszy hit Netfliksa, który zadebiutował na platformie 15 lutego 2019 roku i z miejsca podbił serca widzów. Nic zatem dziwnego, że zaczęły pojawiać się nadzieje odnośnie 2 sezonu. Czy możemy liczyć na 2 sezon "The Umbrella Academy"? Jeśli tak, to kiedy można się spodziewać nowych odcinków na platformie Netflix?

Zobacz też: >> Piotr Fronczewski jako Pan Kleks w zwiastunie "The Umbrella Academy" <<

"The Umbrella Academy" 2 sezon - Czy potwierdzono kontynuację serialu Netfliksa?

Niestety, na ten moment nie ma żadnych oficjalnych informacji odnośnie 2 sezonu "The Umbrella Academy". Jednakże, zważywszy na fakt, iż 1 sezon  serialu zakończył się olbrzymim cliffhangerem oraz cieszy się zarówno wysoką oglądalnością, jak i przychylnością krytyków, wizja 2 sezonu "The Umbrella Academy" jest wizją jak najbardziej realną. Nie pozostaje zatem nic innego, jak uzbroić się w cierpliwość i czekać na oficjalne oświadczenie Netfliksa.

Zobacz też: >> "The Umbrella Academy" - wszystko co musicie wiedzieć o najnowszym serialu Netfliksa <<

"The Umbrella Academy" 2 sezon - kiedy nowe odcinki na Netfliksie?

Na ten moment nie wiadomo absolutnie nic w kwestii 2 sezonu "The Umbrella Academy", jednakże gdyby zaplanowano kontynuację, raczej nie ma co liczyć na to, że serial pojawiłby się na platformie Netflix do połowy 2020 roku. Jest to serial superbohaterski, wymagający ogromnej ilości efektów specjalnych i pracy komputera, co rzecz jasna zajmuje wiele czasu. Zdjęcia do pierwszego sezonu ruszyły w styczniu 2018 roku, a premiera odbyła się dopiero w  lutym 2019. Zatem należy się przygotować na to, że ewentualny 2 sezon "The Umbrella Academy" zadebiutuje nie wcześniej niż w drugiej połowie 2020 roku.

Kadr z serialu "The Umbrella Academy"
Kadr z serialu "The Umbrella Academy"
Przeczytaj także Soundtrack "The Umbrella Academy". Jakie piosenki znalazły się w ścieżce dźwiękowej nowego hitu Netfliksa?

"The Umbrella Academy" - nowy hit Netfliksa

Serial "The Umbrella Academy" opowiada o dysfunkcyjnej rodzinie superbohaterów. Jest to jedna z najważniejszych i najbardziej wyczekiwanych serialowych premier 2019 roku. "The Umbrella Academy" to historia superhero w zupełnie innym wydaniu niż dotychczas, pokazująca superbohaterów w nieco krzywym zwierciadle, jednak z dość dużą dozą rodzinnego dramatu. Cały pierwszy sezon "The Umbrella Academy" obejrzycie na platformie Netflix.

Oglądaliście już "The Umbrella Academy"?

Natalia Nowecka
Tagi: Netflix the umbrella academy