17.09.2019 14:19

"The Walking Dead" - 10. sezon doczekał się przerażającego zwiastuna z Szeptaczami

Premiera dziesiątego sezonu "The Walking Dead" zbliża się wielkimi krokami. Z tego tytułu stacja FOX opublikowała kolejny zwiastun produkcji o żywych trupach.

"The Walking Dead" - 10. sezon doczekał się przerażającego zwiastuna z Szeptaczami
foto: materiały prasowe/FOX

W nowym wideo promującym 10. odsłonę serialu "The Walking Dead" widzimy szefów Szeptaczy, czyli Alfę i Betę recytujących swoje przeraźliwie motto: "Stawiamy czoła śmierci. Nie lękamy się śmierci. Niczego nie kochamy. Niczego się nie boimy. Jesteśmy końcem świata. Jesteśmy wolni".

The Walking Dead - nowy spot promocyjny

Sam materiał jest przerażający i niepokojący. Twórcy świetnie oddają bardzo charakterystyczny wygląd Szeptaczy znany z komiksów Kirkmana. Oprócz tego pojawiają się również inne postaci - w tym oczywiście Darryl, który po "śmierci" Ricka Grimesa stał się głównym bohaterem produkcji. Zresztą zobaczcie sami:

Andrew Lincoln (The Walking Dead)
Andrew Lincoln (The Walking Dead)
Przeczytaj także Andrew Lincoln przyznał, że opuścił "The Walking Dead" w złym czasie

Akcja 10. sezonu "The Walking Dead" toczy się kilka miesięcy po wydarzeniach z poprzedniej serii, kiedy to podczas ostrej zimy grupa ocalałych odważyła się przejść na terytorium Szeptaczy. Bohaterowie wciąż zmagają się z następstwami potwornego pokazu mocy Alfy (Samantha Morton) i niechętnie respektują nowe granice, które zostały im narzucone. Ocaleni zbierają siły i formują szyki, przygotowując się do nieuniknionej bitwy. 

Szeptacze są jednak dużo większym zagrożeniem, przy którym bledną wszystkie dotychczasowe wyzwania, z jakimi kiedykolwiek zmagali się Ocaleni. Nadchodząca walka wydaje się być skazana na przegraną. Wszechobecne pytania o plan działania i paraliżujący strach zarażają grupę, doprowadzając do paranoi i konfliktów.

Co jeszcze wydarzy się w 10. sezonie "The Walking Dead"? Tego będzie się można dowiedzieć już 7 października 2019 roku o godzinie 22:00 na kanale FOX. 

Zobacz także: Nowy zwiastun 10. sezonu "The Walking Dead" zapowiada uciszenie Szeptaczy

Tagi: Seriale Zwiastuny The Walking Dead