„The Walking Dead”: Fox pokazał obszerną galerię z 9. sezonu serialu

Kamil Kacperski
28.08.2018 11:30
„The Walking Dead”: Fox pokazał obszerną galerię z 9. sezonu serialu Fot. materiały prasowe

Stacja tworząca „The Walking Dead” przygotowuje się do zbliżającej się wielkimi krokami premiery 9. sezonu ich hitowego show. Tym razem pokazano zdjęcia z nadchodzących epizodów serialu.

Wygląda na to, że 9. sezon „The Walking Dead” będzie prawdziwym przełomem w serialu. Z produkcji odchodzi Andrew Lincoln, który od początku wcielał się w głównego bohatera Ricka Grimesa. W związku z tym, ktoś będzie musiał zastąpić go w roli lidera Alexandrii. Komu przypadnie ta odpowiedzialność? Tego dowiemy się dopiero za kilka miesięcy. Jednak już teraz wiemy, że bohaterowie są w bardzo dobrym miejscu - w pierwszych zwiastunach widzieliśmy, że ich ośrodek się rozrasta, a oni sami korzystają z chwili spokoju i szczęścia, których mogli zaznać po zakończeniu wojny z ugrupowaniem Negana.

Sielanka nie będzie trwała jednak długo - wygląda na to, że grupa zacznie być trawiona przez konflikty wewnętrzne i to właśnie one będą głównym czynnikiem zapalnym nadchodzących odcinków „The Walking Dead”. W jaki sposób Rick zostanie odsunięty od władzy? Co się z nim stanie? Zginie? A może po prostu odejdzie samotnie w swoją stronę? Tego nie dowiemy się z nowej galerii zdjęć z 9. sezonu serialu. Zobaczymy na nich za to, że Maggie definitywnie będzie głównym przeciwnikiem Grimesa, a także będziemy świadkami kwitnącej miłości między Ezekielem a Carol. Z resztą zobaczcie sami:

The Walking Dead sezon 9 - nowe postaci

Pod koniec sierpnia 2018 roku portal The Hollywood Reporter poinformował, że do obsady 9. sezonu „The Walking Dead” dołączą dwie ważne postaci, a mianowicie Alpha i Lydia, czyli liderka Szeptaczy i jej córka. W nowe rolę wcielą się kolejno Samantha Morton („Raport mniejszości”, „John Carter”) i Cassady McClincy. Szeptacze to grupa ludzi, która przebiera się za zombie i żyje wśród nich. O dziwo, postaci z tej grupy nie zabijają żywych trupów, a jedynie innych ludzi. W komiksowym pierwowzorze Lydia romansowała z Carlem, czyli synem Ricka, ale w związku z wydarzeniami 8. sezonu ta linia fabularna raczej nie zostanie wykorzystana. No chyba, że młodego Grimesa zastąpi ktoś inny. 

Wszystkiego dowiemy się jednak już 8 października 2018 roku o godzinie 22.00, bo właśnie wtedy na FOX odbędzie się polska premiera 9. sezonu „The Walking Dead”. Czekacie na nowe odcinki serialu?

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.