"The Walking Dead" jest już dostępne na Netfliksie. Które odcinki obejrzymy?

Kamil Kacperski
01.03.2019 14:51
"The Walking Dead" jest już dostępne na Netfliksie. Które odcinki obejrzymy? Fot. Netflix.com/The Walking Dead

Netflix i dystrybutorzy "The Walking Dead" przygotowali naprawdę miły prezent dla fanów serialu - w piątek 1 marca 2019 roku program pojawił się na platformie streamingowej.

Dla wszystkich tych, którzy narzekali na to, że "The Walking Dead" nie można oglądać na żadnej platformie streamingowej - wygląda na to, że Fox usłyszał wasze głosy, ponieważ w piątek 1 marca 2019 roku na polskim Netfliksie pojawiło się 8 sezonów "The Walking Dead". Wygląda na to, że fani programu o ludziach żyjących w świecie pełnym zombie mają już plany na pierwszy weekend marca.

The Walking Dead pojawiło się na Netfliksie

Tak jak wspomnieliśmy, na Netfliksie pojawiło się 8 sezonów "The Walking Dead". Oznacza to, że fani mogą nadrobić praktycznie wszystkie odcinki serialu o żywych trupach. Obecnie w telewizji jest emitowany 9. sezon programu, na razie jednak nie wiemy, kiedy pojawi się on na platformie streamingowej. O ile w ogóle się pojawi - nie znamy bowiem szczegółów współpracy między Fox a Netfliksem. 

O samej współpracy poinformował zaś polski oddział Netfliksa, który w typowy dla siebie śmieszkowy sposób zapytał fanów na Twitterze:

Serial znajdziecie dokładnie pod tym adresem. Życzymy miłego oglądania!

Przeczytaj także

The Walking Dead - powstaną spin-offy i filmy

Były showrunner, a obecnie szef dot. zawartości w AMC, Scott Gimple, potwierdził, że pierwszym spin-offem "The Walking Dead" będzie trylogia filmów telewizyjnych o Ricku Grimesie. Prace nad pierwszą częścią serii ruszą już w 2019 roku. I chociaż jego przygoda w oryginalnym serialu skończyła się bezpowrotnie (żadnych zmartwychwstań), to Gimple stwierdził, że historia Ricka jest zbyt obszerna i za dobra, żeby ją zakończyć. 

Jeśli chodzi zaś o właściwy serial, to niedawno AMC potwierdziło, że powstanie 10. sezon "The Walking Dead". Zgodnie z tradycją powinien zadebiutować w telewizji w październiku 2019 roku, aczkolwiek nie znamy na razie dokładnej daty dziennej.

Zobacz także: >> 10 najlepszych seriali postapokaliptycznych <<

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.