"The Walking Dead" podzieliło się opisem nadchodzących odcinków. Tak spoilerowo dawno nie było

28.02.2020 11:08
"The Walking Dead" podzieliło się opisem nadchodzących odcinków. Tak spoilerowo dawno nie było Fot. LFI/Avalon.red/REPORTER

Niedawno ruszyła 2. połowa 10. sezonu "The Walking Dead", która przedstawiła fanom szokującą scenę seksu między Neganem a liderem Szeptaczy, Alfą. Jaki los czeka ocalałych?

Nowe opisy fabuły sugerują, że Negan w pełni odda się pod kontrolę Alfy, a wszystkie postaci będą się szykowały na Wojnę z Szeptaczami. Eugene powrócił na Wzgórze, gdzie prowadzi rozmowy z nieznajomą kobietą z innej grupy przetrwałych. Zapowiedź 11. odcinka zapowiada czas decyzji o tym, czy uciekać, czy walczyć przeciwko Szeptaczom. Natomiast zapowiadana walka o Wzgórze może się odbyć już w odcinku 12.

The Walking Dead - opisy nadchodzących odcinków

Opis epizodu sugeruje bowiem, że Alfa i Szeptacze wraz z pomocą Negana atakują Wzgórze. Sam odcinek nosi zaś tytuł "Walk With Us" ("Krocz z nami"). Ciekawie brzmi również epizod 13. Ten ma być bowiem ostatnim odcinkiem z udziałem Danai Guriry, która od lat wcielała się w Michonne. Produkcja została zatytułowana "What We Become" ("Kim się staliśmy"). 

Przeczytaj także

Ostatni odcinek, który doczekał się opisu to epizod 1014 o tytule "Look at the Flowers". Ma się w dużej mierze skupić na Carol, a jego opis brzmi:

Każdy dochodzi do siebie po walce o Wzgórze; Eugene organizuje podróż, aby poznać Stephanie.

W oryginalnych komiksach, tajemniczą nieznajomą, z którą rozmawiał Eugene okazała się być Stephanie, ambasadorka nowej "cywilizacji" napotkanej przez przetrwałych. Zdjęcia udostępnione przez twórców jeszcze kilka miesięcy temu pokazywały, że Eugene wybierze się w podróż w towarzystwie liderów Wzgórza, Króla Ezekiela i Yumiko. Nowa społeczność może się okazać świetną wiadomością dla Ezekiela, który niedawno wyznał, że cierpi na raka tarczycy. 

Widzowie wciąż czekają na powrót Maggie, która od 9. sezonu pomaga Georgie w tworzeniu nowej, tajemniczej społeczności. Najbliższy odcinek "The Walking Dead" (1010) zostanie wyemitowany na antenie AMC już 1 marca. W Polsce zadebiutuje 2 marca o godzinie 22:00 na kanale FOX.

Przeczytaj także
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.