20.09.2019 11:40

"The Walking Dead" pokazało pierwszy oficjalny klip z 10. sezonu

W sieci pojawił się pierwszy oficjalny klip z premiery 10. sezonu popularnego show o zombie. Nowy epizod nazywa się "Lines We Cross". Co przygotowali dla nas twórcy?

The Walking Dead 10
foto: The Walking Dead Season 10 Premiere Table Read Sneak Peek

AMC podzieliło się klipem z odcinka "Lines We Cross", a oprócz tego we fragmencie znajdziemy również scenę z tzw. "table readu", w którym aktorzy odgrywają sceny, czytając sam scenariusz. Wszystko po to, by jeszcze bardziej podgrzać nadchodzącą premierę kolejnego sezonu "The Walking Dead", do której zostało już tylko kilkanaście dni.

The Walking Dead - pierwszy klip z 10. sezonu

We fragmencie widzimy Eugene'a (Josh McDermitt), który przedstawia zwyczaje dotyczące spania Socorro, znanej jako baby Coco, córki Rosity (Christian Serratos) i Siddiqa (Avi Nash). Eugene obliczył także odpowiedni czas na podgrzewanie mleka dla Coco - dokładnie należy je gotować przez 5 minut i 16 sekund. Nie mniej, nie więcej. Oprócz tego, opiekun dziewczynki prowadził też statystyki dotyczące karmienia i regularnego zmieniania pieluszek małego dziecka:

"

- Jest bardzo regularna. Gratulacje. 

- Pamiętaj, że to jest dziecko, a nie eksperyment naukowy. "

Foto: materiały prasowe AMC
Foto: materiały prasowe AMC
Przeczytaj także Ile sezonów liczyć będzie "The Walking Dead"? Jest komentarz szefa ramówki AMC

Na miejscu znajduje się również chłopak Rosity, Ojciec Gabriel (Seth Gilliam). Jest on czwartą częścią czworokąta miłosnego, o którym wspominała kilka miesięcy temu szefowa produkcji, Angela Kang. Poniżej zobaczycie opisaną scenę:

Nowe odcinki "The Walking Dead" trafią do ramówki AMC już w niedzielę 6 października 2019 roku. W Polsce serial będzie emitowany na kanale Fox dzień później o godzinie 22. 

Zobacz także: Nowy zwiastun 10. sezonu "The Walking Dead" zapowiada uciszenie Szeptaczy

Tagi: Seriale The Walking Dead