„The Walking Dead” powróci w 8. sezonie

Robert Skowronski
17.10.2016 08:25
„The Walking Dead” powróci w 8. sezonie Fot. kadr z serialu

Próba przetrwania w świecie po apokalipsie zombie przedłuży się na kolejny sezon. Zamówiono kolejno odcinki serialu „The Walking Dead”.

Zaledwie na tydzień przed premierą 7. serii produkcji stacji AMC wiemy, że na tym historia Ricka Grimesa i innych ocalałych się nie zakończy. 8. sezon będzie miał premierę w październiku 2017 roku i tradycyjnie będzie się składać z 16 odcinków - zawierać też będzie już setny epizod serialu. Nadchodzącą premierę zapowiedział Charlie Collier, przewodniczący AMC:

Co za radość, że będziemy dalej współpracować z Robertem Kirkmanem i Scottem M. Gimplem. Oni oraz reszta ekipy to najbardziej przykładający się do obowiązków ludzie w branży telewizyjnej, dzięki którym fani mogą oglądać „The Walking Dead”. I co najważniejsze, dziękujemy fanom, którzy dają życie tej wspaniałej serii.

Informacja została również podana na oficjalnym fanpage'u produkcji:

7. sezon serialu powróci 23 października 2016 roku, a dzień później odbędzie się polska premiera o godzinie 22.00 na kanale FOX. Przypominamy, że ostatnia seria zakończyła się tzw. cliffhangerem, który oburzył wielu fanów „The Walking Dead”. Już wkrótce poznamy rozwikłanie tajemnicy tego kto zginął od śmiertelnej Lucille Negana. Przypominamy, że twórcy nakręcili scenę śmierci dla każdej z 11 postaci, aby wykluczyć ewentualność wycieknięcia do sieci faktycznego rozwiązania zagadki. Do tej pory poznaliśmy dwie zapowiedzi kolejnych odcinków „The Walking Dead” - jedna z nich sugerowała, że zginął Daryl.

Jeffrey Dean Morgan wcielający się w postać Negana opowiedział dlaczego jego zdaniem jego bohater nie jest wcale tak bardzo zły i niemoralny:

Widzę drugą stronę medalu. Gdybyśmy przez ostatnie siedem lat śledzili historię Negana, to byłby on bohaterem i kimś jak Rick. Bez względu na to kogo zabił Negan, to Rick uśmiercił 20 albo 30 jego ludzi. Zapominamy o tym skupiając się na złowieszczości mojej postaci. Czuję się trochę usprawiedliwiony w tym co robię.

Z kolei na Instagramie „The Walking Dead” pojawiło się zdjęcie sugerujące, że w serialu pojawią się tzw. Szeptacze. Zostali oni przedstawieni w 22. części komiksu Roberta Kirkmana, zatytułowanej „A New Beginning”. To grupa ocalałych, którzy przywdziewają skórę zombie, aby pozostać niezauważonymi przez szwędaczy.

Cieszycie się, że powstanie 8. sezon „The Walking Dead”?

Robert Skowronski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.