11.01.2017 09:01

„The Walking Dead” z opisem fabuły 2. połowy 7. sezonu

Trwa przerwa w emisji kolejnych odcinków „The Walking Dead”. Co na nas czeka w drugiej połowie ostatniego sezonu?

„The Walking Dead” z opisem fabuły 2. połowy 7. sezonu
foto: materiały prasowe

Serial AMC wraca 12 lutego 2017 roku - mogliśmy już zobaczyć sneak peak kolejnych epizodów. Teraz zaś udostępniono garść zdjęć oraz przedstawiono oficjalny synopsis. Oczywiście nietrudno się domyślić jakie będą kolejne kroki poczynione przez Ricka i resztę jego grupy. Zobaczmy jednak co na nas czeka...

"

W pierwszej połowie 7. sezonu zobaczyliśmy Ricka (Andrew Lincoln) oraz jego grupę rozbitą przez Negana (Jeffrey Dean Morgan), zmuszoną do podległości jego woli i brutalnie przekonaną do życia pod jego rządami. Druga połowa sezonu będzie koncentrować się na przygotowaniu do wojny i zbieraniu zapasów oraz odpowiedniej liczby osób do wyeliminowania Negana raz na zawsze.

Grupa Ricka po raz kolejny odkryje, że świat nie jest taki, jaki myśleli. Jest znacznie większy niż cokolwiek co widzieli do tej pory. Choć mają swój cel - pokonać Negana - to nie przyjdzie im to łatwo. Co ważniejsze, zwycięstwo będzie wymagać więcej niż samej Aleksandrii. Bohaterowie będą potrzebować ludzi z Królestwa i ze Wzgórza, ale, podobnie jak niegdyś Rick, Ezechiel (Khary Payton) i Gregory (Xander Berkeley) nie chcą rozlewu krwi. Przekonanie ich będzie wymagało czegoś więcej niż słów. Rick i jego grupa będą musieli przejść długie dystanse w celu znalezienia broni, żywności i nowych bojowników.

Poznamy nowych ocalałych w niesamowitych miejscach. Zobaczymy Ricka i grupę poddanych testom, które do tej pory nie były nam znane. Doświadczymy zdrad ze strony osób, którym ufaliśmy. Rick jest przekonany, że ujrzy swoją grupę i wielu innych zrzeszonych razem we wspólnym celu zniszczenia Negana. Ale żadne plany nie są w stanie przygotować ich do wojny totalnej z Neganem i jego armią. "

Wraz z powyższym opisem udostępniono trzy nowe fotografie z 2. części 7. sezonu „The Walking Dead”:

1
2
3

Możemy zgadywać, że gdy Rick wybierze się do Królestwa, gdzie spotka się z Morganem i Carol. Bohaterowie są również w posiadaniu krótkofalówki Zbawców, więc mogą podsłuchiwać toczące się tam rozmowy i na tej podstawie być zawsze krok przed nimi. Czy jednak na przestrzeni kolejnych 8 odcinków uda się zgładzić Negana? Jest to wielce wątpliwe zważywszy na fakt, że Jeffrey Dean Morgan, odtwórca roli Negana, pojawi się w 8. sezonie.

Czekając na nowe odcinki możecie się dowiedzieć gdzie zginęło więcej postaci - w „Grze o tron” czy „The Walking Dead”, a także jak wyglądał casting na zombie do parku rozrywki związanego z serialem.

Robert Skowronski
Tagi: Seriale The Walking Dead