The Weeknd stworzy serial "The Idol" dla HBO. Zagra główną rolę i pomoże napisać scenariusz

30.06.2021 11:57
The Weeknd stworzy serial "The Idol" dla HBO. Zagra główną rolę i pomoże napisać scenariusz Fot. Mike Ehrmann/Getty AFP/East News

The Weeknd spróbuje sił w aktorstwie. Wokalista ma stworzyć serial dla HBO, w czym pomoże mu m.in. Sam Levinson odpowiedzialny za "Euforię". 

The Weeknd tworzy serial The Idol dla HBO

The Weeknd został producentem, współscenarzystą i aktorem. Razem z Samem Levisonem tworzą nowy serial dla HBO. Ten ma nosić tytuł "The Idol". Duet wraz z Rezą Fahimem są określani twórcami nadchodzącego serialu - co ciekawe, Fahim był niegdyś właścicielem klubu nocnego, co powinno mu pomóc w tworzeniu projektu.

Polecamy

Wszystko dlatego, że serial "The Idol" ma opowiadać o kobiecej gwieździe popu, która zaczyna romansować z enigmatycznym właścicielem klubu w Los Angeles. Okazuje się, że mężczyzna w czasie wolnym jest... przywódcą kultu. Niestety, nie wiemy, kto wcieli się w główną rolę kobiecą (przyjmujemy na razie, że The Weeknd wcieli się we właściciela klubu, chociaż to nie zostało potwierdzone). 

Joseph Epstein ("Health and Wellness") będzie showrunnerem serialu, a także współscenarzystą. Razem z Levinsonem, Weekndem, Fahimem, Ashley Levinson, Kevinem Turenem i Aaronem L. Gilbertem będzie też producentem wykonawczym. 

Polecamy

Mary Laws, który pisał scenariusze do "Sukcesji" i "Kaznodziei" będzie również jednym ze scenarzystów serialu "The Idol". Niestety, na ten moment nie wiemy o projekcie nic więcej. Nieznana jest zatem jego data premiery, ani nawet nazwiska członków obsady (oprócz samego Abela Tesfaye'a/The Weeknda).

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.