Timothée Chalamet w nowej wersji "Przyjaciół"? Courteney Cox wskazała swoje typy nowej obsady

02.03.2020 13:55
Timothée Chalamet w nowej wersji "Przyjaciół"? Courteney Cox wskazała swoje typy nowej obsady Fot. materiały prasowe Warner Bros. Television

Odtwórczyni roli Moniki udzieliła ostatnio wywiadu, w którym skomentowała ewentualny reboot "Przyjaciół". Kto jej zdaniem powinien zagrać w produkcji?

"Przyjaciele" to już klasyka telewizji. Serial liczy sobie już 25 lat, a jego popularność nie słabnie. Co i rusz pojawiają się jednak głosy o powstaniu nowej, odświeżonej wersji przygód szóstki przyjaciół. W dobie wszelkiej maści rebootów, remake'ów i spin-offów nie jest to niczym dziwnym. Tę kwestię poruszają nawet aktorzy z oryginalnej produkcji, udzielając licznych wywiadów. Swoje pięć groszy do dyskusji dorzuciła ostatnio Courteney Cox, czyli serialowa Monica Geller-Bing. Kogo widziałaby w nowej wersji?

"Przyjaciele" - kto mógłby zagrać w reboocie?

Courteney Cox gościła ostatnio w programie "Hiking with Kevin". W pewnym momencie temat zszedł na ewentualny reboot "Przyjaciół". Aktorka wskazała wówczas, że jej zdaniem popularny w ostatnich latach Timothée Chalamet byłby świetnym Joeyem. Gdy prowadzący program Kevin Nealon zasugerował wówczas, że dobrym zastępstwem za Davida Schwimmera w roli Rossa byłby Jonah Hill, Cox przyznała mu rację.

Temat ewentualnej obsady rozpoczyna się w minucie 9:30.

Przeczytaj także

Choć ewentualny reboot "Przyjaciół" pozostaje na obecną chwilę w sferze domysłów, wiemy na pewno, że słynny sitcom powróci. W maju 2020 roku ukaże się odcinek specjalny, w którym zobaczymy oryginalną obsadę.

Zobacz też: Oto 4 odcinki "Przyjaciół", które musicie powtórzyć przed wielkim powrotem

Natalia Nowecka
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.