28.08.2019 12:50

"Titans" doczekali się zwiastuna 2. sezonu. Pojawią się Batman oraz Deathstroke

DC Universe nareszcie przedstawiło pełny zwiastun 2. sezonu "Titans", czyli serialu o młodocianych bohaterach z uniwersum DC. Zobaczcie zapowiedź produkcji nowych odcinków.

Titans
foto: kadr z serialu "Titans"/DC Universe

1. sezon "Titans" przedstawił nam początki drużyny bohaterów złożonej z Robina, Starfire, Raven i Beast Boya. Gościnnie pojawiali się również Hawk i Dove, ale duet raczej stara się przejść na emeryturę. DC Universe nareszcie pokazało zapowiedź nowej odsłony serialu, w której pojawią się nowi bohaterowie, sprzymierzeńcy, ale także przeciwnicy. Wśród nich m.in. Batman oraz Deathstroke.

Titans - w sieci pojawił się zwiastun 2. sezonu

Nie są to jednak jedyne nowe postaci - w produkcji pojawi się również Aqualad, Superboy, Wonder Girl, Dr. Light, Shimmer oraz Robin Junior/Jason Todd, który prawdopodobnie w przyszłości zamieni się w antybohatera o imieniu Red Hood. Podobny los czeka prawdopodobnie Dicka Greysona, który w komiksach przyjął pseudonim Nightwing i stał się niezależnym bohaterem.

W 1. sezonie Greyson spalił swój stary strój i postanowił zacząć od początku. Miejmy nadzieję, że jego ewolucję zobaczymy w nowym sezonie "Titans", którego zwiastun możecie zobaczyć tutaj:

kadr z serialu Titans
kadr z serialu Titans
Przeczytaj także Tragedia na planie serialu "Titans". Nie żyje członek ekipy filmowej

W serialu pojawią się również starzy wyjadacze ze świata bohaterów - Batman (w tej roli Iain Glen) oraz Deathstroke (Esai Morales). Widzimy więc, że świat Tytanów się powiększa. Jeżeli twórcy podwyższą jeszcze trochę jakość scenariuszy (1. sezon niestety momentami był mocno przeciętny), to DC będzie miało w swoich rękach prawdziwy potencjalny hit telewizyjny. 

Nowy sezon "Titans" zadebiutuje na DC Universe już 6 września 2019 roku. Kolejne epizody serialu będą pojawiały się co tydzień. W Polsce 1. sezon pojawił się na Netfliksie, więc możemy spodziewać się, że 2. sezon podzieli jego los. 

Zobacz także: Gwiazda "Gry o tron" zagra Batmana w 2. sezonie serialu "Titans" od DC

Tagi: Seriale Titans DC Universe