"Tlen" - zobaczcie zwiastun nowego thrillera Netfliksa z gwiazdą "Bękartów wojny" w roli głównej

22.04.2021 15:52
"Tlen" - zobaczcie zwiastun nowego thrillera Netfliksa z gwiazdą "Bękartów wojny" w roli głównej Fot. materiały prasowe/Shanna Besson/Netflix

"Tlen" to nowy francuski thriller Netfliksa, w którym główną rolę zagrała Mélanie Laurent (najbardziej znana z roli Shosanny w "Bękartach wojny"). 

Tlen - oto zwiastun nowego filmu Netfliksa

"Tlen" to francuski thriller, który wyreżyserował Alexandre Aja. Młoda kobieta (Mélanie Laurent, "6 Underground”, "Bękarty wojny") budzi się w kapsule kriogenicznej. Nie pamięta, kim jest ani jak się tam znalazła. Musi odzyskać pamięć i znaleźć wyjście z tego koszmaru, zanim zabraknie jej tlenu. 

Polecamy

Zwiastun zapowiada nam intrygujący i trzymający w napięciu pokaz umiejętności aktorskich Laurent. Możecie go zobaczyć poniżej:

Polecamy

W obsadzie filmu znajdują się jeszcze Mathieu Amalric ("The French Dispatch") oraz Malik Zidi ("Play"). Za scenariusz jest natomiast odpowiedzialna Christie LeBlanc.  

"Tlen" to kolejny przykład ofensywy filmowej, którą Netflix ma przedstawić w tym roku. Jeszcze w 2020 roku platforma zapowiadała, że planuje przedstawiać co najmniej jedną pełnometrażową produkcję na tydzień. Na razie dotrzymują słowa.

"Tlen" ma się pojawić już 12 maja 2021 roku. Będzie dostępny jedynie na Netflix.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.