To już oficjalne! „Stranger Things” powróci z 3. sezonem

Natalia Hluzow
04.12.2017 17:42
To już oficjalne! „Stranger Things” powróci z 3. sezonem Fot. kadr z wideo

Miłośnicy nastoletnich przyjaciół z Hawkins mają powody do radości. Netflix oficjalnie potwierdził, że powstanie „Stranger Things 3”. 

Mówili już o tym bracia Duffer, obsada serialu i wszyscy jego fani, jednak Netflix dzielnie milczał na temat kontynuacji serialu „Stranger Things”. Wreszcie 1 grudnia 2017 przemówił na swoim Twitterze i ogłosił oficjalnie, że „Stranger Things 3” powstanie naprawdę i na pewno.

Wszystko zaczęło się od sondy, w której użytkownicy Twittera mieli odpowiedzieć na pytanie Netflixa: „Czy powinniśmy robić kolejny sezon „Stranger Things”?”. O dziwo, aż 13% osób, które wzięły udział w ankiecie odpowiedziało, że nie. Cała reszta była za kontynuacją serialu:

Na kolejny tweet nie trzeba już było długo czekać. Kilka minut później platforma ogłosiła:

Na miłość Steve’a, tak! Trzymajcie się więc małe darty – sezon 3 oficjalnie się wydarzy.

Kiedy będzie premiera Stranger Things s03?

Na razie niewiele wiadomo na ten temat. Netflix nie ogłosił jeszcze daty premiery 3. sezonu serialu, jednak można się spodziewać, że powróci on najpóźniej na przełomie 2018 i 2019 roku, czyli ok. rok po premierze sezonu 2. 

Kto wystąpi w 3. sezonie „Stranger Things”?

Jak zapowiadali twórcy serialu, w kolejnym sezonie spotkamy całą ekipę z Hawkins, a więc Mike’a (Finn Wolfhard) i Jedenastkę (Millie Bobby Brown), Willa (Noah Schnapp), Dustina (Gaten Matarazzo), Lukasa (Caleb McLaughlin) oraz ich nową przyjaciółkę Max (Sadie Sink). W zwalczaniu potworów z odwróconego świata ma im też pomóc „zaginiona siostra” Jedenastki – Kali (Linnea Berthelsen). Powróci też uwielbiany przez publiczność Steve (Joe Keery) oraz Nancy (Natalia Dyer) i Jonathan (Charlie Heaton), którzy już oficjalnie zostali parą na koniec 2. sezonu. Niezmiennie zobaczymy też Davida Harboura w Jima Hoppera i Winonę Ryder jako Joyce Byers. Nie powróci natomiast Sean Austin w roli Boba, który zginął w „Stranger Things 2”.

stranger things s03 Fot. foto: kadr z wideo

Gdzie można oglądać „Stranger Things 3”?

Pod tym względem także nic się nie zmieni. Tak jak poprzednie sezony serialu, Stranger Things s03 będzie dostępny na platformie Netflix i tak jak w przypadku poprzednich sezonów, będzie można obejrzeć go w całości tuż po premierze.

Ile będzie jeszcze sezonów „Stranger Things”?

Oficjalnie potwierdzono realizację 3. sezonu serialu, jednak twórcy niejednokrotnie wspominali o kolejnym, 4. sezonie „Stranger Things”, na którym chcieliby zakończyć przygodę z Hawkins. Nie wykluczają jednak możliwości powstania spin-offów.

Natalia Hluzow Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.