„To nie takie trudne być dobrą, k***wa, matką!” Nowy serial od twórców „The End of the F***ing World”

18.08.2020 15:54
„To nie takie trudne być dobrą, k***wa, matką!” Nowy serial od twórców „The End of the F***ing World”   Fot. . Retna/Photoshot/REPORTER/East News

Katherine Ryan to kanadyjska komiczka i stand-uperka, która wielokrotnie występowała w brytyskiej telewizji. Ryan kilka lat temu podpisała umowę z Netfliksem na dwa programy. Specjalny show stand-upowy oraz serial komediowy. Właśnie pojawił się zwiastun tego drugiego.

„The Duchess” to historia stworzona w głowie Katherine Ryan. Luźno bazujący na prawdziwych wydarzeniach i biografii samej kobiety, serial opowiada o młodej Brytyjce, która samotnie wychowuje córkę. Nie ma kontaktu z jej ojcem, którego uważa za najgorszego człowieka na świecie.

Przeczytaj także

Teraz kobieta pragnie jednak ponownie zostać matką, myśląc, że właśnie w w macierzyństwie odnajdzie najwięcej spełnienia. Poszukuje więc dawcy spermy. Traf chce, że najlepszym kandydatem będzie… znienawidzony ojciec jej córki.

„The Duchess” – zwiastun

W sieci właśnie pojawił się pierwszy zwiastun zapowiadający szaloną komedię pomyłek. Prezentuje się następująco:

Przeczytaj także

„The Duchess” – ekipa i obsada

Za sterami nowego serialu Netfliksa stoi sama Katherine Ryan. Kobieta jest nie tylko scenarzystką, showrunnerką i producentką serialu, ale także jego główną gwiazdą. Jednymi z koproducentów jest firma Clerkenwell Films, która odpowiedzialna jest za sukces serialu „The End Of The F***ing World”, stworzonego dla Netfliksa i Channel 4.

Na ekranie, oprócz Ryan zobaczymy także: Kate Byrne, jako nastoletnią córkę bohaterki, Rory’ego Keenana, Steen Raskopoulos oraz Michelle de Swarte.

Przeczytaj także

„The Duchess” – kiedy premiera?

Serial ma zadebiutować na platformie Netflix w piątek, 11 września.

Czytaj także: "The Crown": wybrano aktorkę, która wcieli się w księżną Dianę.

Michał Kaczoń
Michał Kaczoń Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.