Tom Ellis powiedział, że ruszyły rozmowy na temat nowych odcinków „Lucyfera”

Kamil Kacperski
28.05.2018 13:08
Tom Ellis powiedział, że ruszyły rozmowy na temat nowych odcinków „Lucyfera” Fot. kadr z serialu

Aktor wcielający się w tytułowego bohatera serialu o diable, który postanowił zamieszkać w Los Angeles, podziękował fanom za ogromne wsparcie, które okazali „Lucyferowi” po ogłoszeniu zakończenia prac nad kolejnymi sezonami produkcji.

Tom Ellis był jednym z gości odbywającego się w Londynie MCM Comic Con 2018. Po tym, jak FOX ogłosił anulowanie „Lucyfera” i jednocześnie potwierdził, że 3. sezon będzie jego ostatnim, fani wywołali w internecie prawdziwą burzę. W ciągu kilkunastu godzin tag #SaveLucifer zgromadził ponad milion postów, a petycję o przejęcie praw do serialu przez inną stację telewizyjną podpisało ponad 275 tysięcy osób (stan na dzień 28 maja 2018 roku).

Aktor podziękował fanom za ogromne wsparcie, które pokazali serialowi po ogłoszeniu jego rychłego końca. Ellis przyznał, że ciepłe słowa widzów pomogły mu się podnieść po ciosie, jakim było zakończenie pracy nad „Lucyferem”:

Kiedy usłyszałem o tym, że serial jest skończony, to był to dla mnie nokaut, ale reakcja ludzi i kampania #SaveLucifer pomogła mi się podnieść po tym ciosie. Razem z resztą obsady jesteśmy zdeterminowani, by uratować naszą produkcję.

Tom Ellis o przyszłości „Lucyfera”

Fanów ucieszy pewnie druga część wypowiedzi Brytyjczyka, który dodał, że nie może zdradzić żadnych szczegółów dotyczących przyszłości serialu, ale zapowiedział, że ruszyły rozmowy na temat „Lucyfera”:

Ruszyły rozmowy, które spowodowane są hałasem, który wywołali fani, zatem mogę tylko powiedzieć dziękuję, dziękuję, dziękuję.

Oprócz tego jeden z twórców serialu, Joe Henderson, opublikował na swoim Twitterze zdjęcie, na którym wraz z Tomem Ellisem „knują coś iście diabelskiego”. Czy Henderson i Ellis wiedzą już, co czeka „Lucyfera” w przyszłości?

Fani serialu mogą być zatem z siebie dumni - być może, po raz pierwszy w historii telewizji, internetowa petycja pomoże w uratowaniu serialu. Pozostaje tylko czekać na rozwój sytuacji.

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.