Tom Ellis z "Lucyfera" poprosił, aby wpłacać darowizny na kliniki aborcyjne z okazji jego ślubu

31.05.2019 15:19
Lucyfer|undefined Fot. kadr z serialu

Gwiazda serialu Netfliksa o Panu Piekieł ma nietypową prośbę do wszystkich osób, które pragną w jakiś sposób wesprzeć jego nowe małżeństwo. Stwierdził bowiem, że zamiast prezentów ślubnych, wolałby aby przeznaczyć te pieniądze na sieć klinik aborcyjnych.

"Lucyfer" powrócił z 4. sezonem, który pojawił się na Netfliksie 8 maja 2019 roku. Nowe epizody spotkały się z ciepłym przyjęciem ze strony fanów i krytyków, a wielbiciele Toma Ellisa wcielającego się w tytułowego Pana Piekieł nie mogą się już doczekać kolejnych odcinków programu. Sam aktor szykuje się natomiast do dużych zmian w swoim życiu, ponieważ niedługo ożeni się ze swoją partnerką, Meaghan Oppenheimer.

Lucyfer - Tom Ellis prosi o datki na kliniki aborcyjne

Z tej okazji przyszli państwo młodzi wystosowali do fanów i osób bliskich pewną prośbę - mianowicie Ellis i Oppenheimer chcą, aby jedynymi prezentami z okazji ich wesela były wpłaty na sieć klinik aborcyjnych Planned Parenthood ("Planowane rodzicielstwo"). Aktor podzielił się tym komunikatem na swoich mediach społecznościowych. Podobną wiadomość udostępniła na Twitterze również jego przyszła żona, Meaghan Oppenheimer:

Dziękuję bardzo wszystkim, którzy pytali się nas o prezenty ślubne, czy donacje z okazji mojego ślubu i wesela z Meaghan. To naprawdę urocze. Jeśli chcecie przesłać jakieś pieniądze, to będziemy bardzo wdzięczni, gdybyście wpłacili datki dla sieci Planned Parenthood.

Przeczytaj także

Jeśli chodzi zaś o "Lucyfera", to Netflix w ciągu miesiąca od premiery ma potwierdzić twórcom, czy mają zacząć pracę nad 5. sezonem. Nowe odcinki zakończyły się w taki sposób, że fani definitywnie chcieliby zobaczyć rozwinięcie i zakończenie wielu wątków rozpoczętych w 4. serii. Niestety, na razie data premiery nowych epizodów "Lucyfera" pozostaje nieznana.

Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.