Tom Ellis zapowiedział rozbieraną scenę w 4. sezonie „Lucyfera”
Kamil Kacperski
21.08.2018 11:32
Tom Ellis zapowiedział rozbieraną scenę w 4. sezonie „Lucyfera” Fot. kadr z wideo

Aktor wcielający się w postać tytułową pokazał na Instagramie zdjęcie... sakiewki do ukrycia swoich, hm, klejnotów. Wygląda na to, że w nowy sezon „Lucyfera” będzie bardziej pikantny niż poprzednie.

W połowie sierpnia 2018 roku ruszyły zdjęcia do 4. sezonu „Lucyfera”, który tym razem będzie emitowany na Netfliksie. Twórcy podzielili się z tej okazji filmami zza kulis, na których widzieliśmy obsadę serialu, a kilka dni później także powrót Amenadiela, czyli najstarszego brata Lucyfera.

Wcześniej dowiedzieliśmy się, że w przyszłych odcinkach produkcji pojawi się nowa, ważna postać oraz tego, że 4. sezon „Lucyfera” będzie liczył 10 odcinków, a nie 22, tak jak 2. i 3. seria. Wygląda na to, że fani doczekają się kolejnej nowości - scen rozbieranych z udziałem tytułowego pana piekieł.

Tom Ellis nago w 4. sezonie „Lucyfera”

Tom Ellis, który wciela się w Lucyfera Morningstara, pokazał na swoim Instagramie zdjęcie sakiewki koloru cielistego. Naklejono na niej emoji z wizerunkiem uśmiechniętego diabła, a sam aktor zaczął się zastanawiać, jakie jest przeznaczenie tej części garderoby:

Hmmm, ciekawe co tam trzeba włożyć? #LucyferNaNetfliksie

Aktor zapowiedział już wcześniej, że twórca serialu, Joe Henderson, bardzo naciskał na to, by pokazać Lucyfera nago. Ellis w wywiadzie dla Entertainment Weekly stwierdził, że nareszcie jego marzenie się spełni, a to wszystko dzięki nieco innym zasadom, które panują na Netfliksie:

Oczywiście, teraz gramy według nieco innych zasad. Wydaję mi się, że Joe Henderson przez trzy sezony był pewien, że chce pokazać mój tyłek na ekranie i teraz nareszcie możemy to zrobić.

Lucyfer na Netflix - kiedy premiera?

Twórcy próbowali już pokazać nagiego Lucyfera w poprzednich odcinkach, ale zawsze ograniczało się to jedynie do torsu. Wygląda na to, że tym razem zobaczymy nieco więcej skóry Toma Ellisa. Na to jednak przyjdzie nam jeszcze poczekać, ponieważ premiera „Lucyfera” odbędzie się dopiero w 2019 roku.

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.